تاریخ انتشارسه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
اعتراض‌های پی‌درپی هواداران استقلال به وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال و مسائل فنی، این باشگاه را در آستانه تغییراتی تازه قرار داده است. از علی فتح الله زاده به‌عنوان جدی‌ترین گزینه جانشینی احمد مددی یاد می‌شود.
احتمال جایگزینی فتح الله زاده بجای مددی
به گزارش خبر24،حال‌وروز استقلال بعد از شکست مقابل سپاهان به‌شدت وخیم شده و هوادارن این باشگاه خواستار تغییرات بزرگ دراین باشگاه هستند. علاوه براینکه هواداران ناراضی استقلال می خواهند مربی بزرگ‌تری هدایت این باشگاه را به عهده بگیرد خواستار تغییرات مدیریتی هم هستند و تداوم حضور این مدیران را در باشگاه استقلال به سود خود نمی‌دانند.

این نارضایتی‌ها با مذاکرات پنهانی برخی از تصمیم گیران پشت پرده باشگاه استقلال با علی فتح‌الله‌زاده همراه بوده و این مدیر که سابقه کار در باشگاه استقلال را هم دارد جدی‌ترین گزینه برای پذیرش مدیریت باشگاه استقلال است. فتح‌الله‌زاده یک سال پیش همین ایام به‌عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شد اما به‌دلیل آنچه خود ابتلا به بیماری کرونا اعلام کرد از سمتش استعفا کرد. بعدها مشخص شد علاوه بر موضوع بیماری مذاکرات پنهانی با سعادتمند نیز به گوش آقای مدیر رسیده و او به‌نوعی قصد پیش‌دستی هم داشته است.

با‌این‌حال اما وخاومت اوضاع مدیریتی در باشگاه استقلال دوباره تصمیم‌گیران این باشگاه را به سمت این مدیر با سابقه برده و هیچ بعید نیست در روزهای آتی فتح‌الله‌زاده بار دیگر مدیرعامل استقلال شود تا درست یک سال بعد از انتخاب به این عنوان و حضوری کوتاه در باشگاه استقلال دوباره بر رأس امور این باشگاه قرار بگیرد. 
24-news.ir/vdcdno09.yt09n6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز