تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
برخی منابع از سفر محرمانه وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به عمان خبر می دهند.
سفر محرمانه نتانیاهو به عمان
به گزارش خبر24، ادی کوهن، مشاور پیشین دفتر نخست وزیر اسرائیل و از تحلیلگران صهیونیستی امروز از سفر از پیش اعلام نشده وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به عمان خبر داد.

او دقایقی پیش در حساب توییتری خود نوشت: وزیر خارجه اسرائیل امروز در عمان بود.

او جزئیات بیشتری از این خبر را اعلام نکرد.

روز گذشته رسانه های خبری از گفت و گوی تلفنی وزرای خارجه رژیم صهیونیستی و عمان خبر داده بودند. گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی دیروز در پیامی توئیتری با اعلام این خبر نوشته بود: این یک گفت و گوی خوب با بدر البوسعیدی، وزیر خارجه عمان بود. در طول این تماس، دیدگاه‌ها در خصوص شماری از مسائل در ارتباط با منافع مشترک، علاوه بر اهمیت حمایت از تمامی تلاش‌هایی که با هدف به دست آوردن صلح و ثبات در منطقه انجام می‌گیرد، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

اشکنازی همچنین در توییت دیگری نوشته بود: ما توافق کردیم کانال ارتباطی مستقیم خود را حفظ کرده و همکاری‌های بیشتر را ارتقا دهیم.

این ارتباط های دوطرفه در حالی انجام شده است که عمان و اسرائیل روابط دیپلماتیکی با همدیگر ندارند.

اوایل دیروز نیز رسانه‌های خبر گزارش دادند اولین سفیر امارات صبح دوشنبه وارد اراضی اشغالی شد.

بنا به گزارش مندرج در حساب توئیتری وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، محمد آل خاجه امروز صبح وارد فرودگاه بن گوریون در تل‌آویو شد. در متن این پیام آمده بود آل خاجه قرار است عصر امروز به عنوان اولین سفیر امارات استوارنامه خود را به رووین ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی تقدیم کند.

در ۲۴ ژانویه رژیم صهیونیستی سفارت خود در ابوظبی را افتتاح کرد و به اولین کشور عربی در خلیج فارس تبدیل شد که برای صهیونیست‌ها سفارت افتتاح می‌کند.
24-news.ir/vdcaauni.49n0a15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز