تاریخ انتشارجمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
با اعلام رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، پرونده «ماریو بودیمیر» که باعث محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات شده بود، سرانجام بسته شد.
پرونده «بودیمیر» باوجود بدرفتاری‌ها بسته شد
به گزارش خبر24، پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس از چند هفته پیش و به واسطه مطالبات این باشگاه به ماریو بودیمیر مهاجم کُروات بسته شد. پرسپولیس که برای نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنانی را مدنظر دارد و تاکنون هم اقدام به جذب مهدی ترابی کرده است، هنوز نتوانسته به دلیل این محرومیت، از خرید جدید خود استفاده کند.

پرسپولیس که برای تقویت خط دفاع و همچنین خط حمله بازیکنان دیگری نظیر شهریار مغانلو را در نظر دارد، تمام تلاش خود را به کار بست تا هرچه زودتر تأیید واریز مطالبات بودیمیر را از این بازیکن و وکیلش بگیرد.

بخش اول مطالبات بودیمیر ۴۷۵ هزار یورو به عنوان اصل مطالباتش بود و بخش دوم، ۳۲ هزار و ۵۰۰ یورو بابت سود پول و جریمه دیرکرد که پرسپولیس این پول‌ها را واریز کرده است.

امروز مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از حل این مشکل خبر داد.

صدری گفت: پرونده بازیکن کُروات، با وجود مشکلات پیچیده اعم از تحریم‌های بانکی و برخی بدرفتاری‌ها بالاخره بسته شد. امیدوارم از این پس با اصلاح قراردادها و حذف واسطه‌ها باشگاه با این قبیل مسائل روبه‌رو نشود.
24-news.ir/vdccieqe.2bqmi8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز