تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به موضع گیری خصمانه علیه ایران پرداخت و مدعی شد: گزینه جنگ برای ممانعت ایران از دست یابی به سلاح هسته ای آماده است.
ادعای خصمانه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه ایران
به گزارش خبر24 به نقل از النشره، بنی گانتز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به موضع گیری خصمانه علیه ایران پرداخت. وی مدعی شد: ایران خطری برای ثبات جهانی و چالشی برای اسرائیل است.

وزیر جنگ صهونیستها گفت: به عنوان وزیر امنیت در هر مناسبتی بر وجود طرحهای مقابله با چالشهای امنیتی دور و نزدیک شرق و غرب و از هوا و دریا و خشکی تاکید کنم. گزینه جنگ باید آخرین گزینه باشد.

گانتز ادعا کرد: همواره باید آماده باشیم. گزینه جنگ برای ممانعت ایران از دست یابی به سلاح هسته ای آماده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: ایران نمی تواند که به سلاح هسته ای دست یابد و این بر آمریکا و کشورهای دنیا ممنوع است که در این باره توافق کنند. بر کشورهای منطقه هم ممنوع است که توافق کنند.

ساعاتی قبل هم اوری گوردین فرمانده جبهه داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: اسرائیل روزانه در جنگ آتی با حزب الله لبنان در معرض ۲۰۰۰ موشک قرار خواهد گرفت.

وی که در نشستی در قدس اشغالی سخن می گفت، افزود: حدود ۲۰۰۰ موشک و گلوله در روز به سوی اسرائیل شلیک خواهد شد.

این مقام نظامی صهونیست گفت: توان نظامی با چالش روبرو خواهد شد.

وی مدعی شد: دشمنان ما باید بدانند که اگر ضرورت ایجاب کند از قدرت نظامی استفاده خواهیم کرد که بی سابقه است.

گوردین ادعا کرد: دشمنان اسرائیل باید بدانند که نمی توانند ما را شکست بدهند و کار را به جبهه داخلی و شهرهای ما خواهند کشاند. دشمنان اسرائیل باید بدانند که جبهه داخلی اسرائیل توان پایداری دارد و این را در گذشته ثابت کرده است.
24-news.ir/vdcjmhem.uqeovzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز