تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
بدلیل نگاه ویژه به معارف دینی؛

تقدیر رییس جامعه مدرسین حوزه قم از همراه اول

آئین افتتاح سایت 5G قم صبح امروز باحضور رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، استاندار قم، مهدی اخوان مدیرعامل همراه اول، مدیر مخابرات منطقه قم در استانداری قم برگزار شد.
تقدیر رییس جامعه مدرسین حوزه قم از همراه اول
به گزارش خبر24، در مراسم افتتاح سایت 5G قم، مدیرعامل همراه اول اظهار داشت: امسال پرکارترین سال برای حوزه ارتباطی کشور و به‌ویژه اپراتورها بود. مصرف اینترنت در همراه اول تقریبا دو برابر سال قبل شده است.

وی افزود: نیاز به اقدامی جهادی در این زمینه داشتیم. توانستیم ظرف یک‌ماه، «شبکه شاد» را صفر تا صد در همراه اول بالا بیاوریم و اکنون نزدیک به ۱۲ میلیون دانش‌آموز در حال استفاده از این بستر هستند.

بنا بر این گزارش، در ادامه مراسم رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز با تقدیر از تلاش های همراه اول در توسعه شبکه های ارتباطی، گفت: این تکنولوژی جدید(5G) برای رفع نیازهای مردم در حوزه‌های مختلف نظیر تجارت و نشر معارف نورانی قرآن بکار گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: از تعبیرات دکتر اخوان بخاطر دغدغه‌های دینی که دارند تشکر می‌کنم.اقدام همراه اول برای توسعه 5G با رویکرد گسترش معارف دینی بسیار زیباست.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یادآور شد: اینکه توسعه این تکنولوژی را با بهره‌گیری از توان متخصصان جوان و متعهد داخلی انجام داده‌اید بسیار ارزنده است.
24-news.ir/vdcipuaq.t1a3z2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز