تاریخ انتشارجمعه ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۸
استقلال در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان به مصاف الاهلی عربستان رفته است.
 استقلال یک - الاهلی یک/ پایان نیمه اول
به گزارش خبر24، استقلال در حالی امشب به مصاف الاهلی عربستان رفته که فرهاد مجیدی  تیمش را با چند تغییر مهم راهی میدان کرده است.  در خط دفاعی عارف غلامی به جای مرادمند بازی می کند و سعید مهری هم جایگزین شجاعیان مصدوم شده است. اما مهم ترین سورپرایز مجیدی نیمکت نشینی شیخ دیاباته مهاجم آبی هاست.در آن سوی میدان هم الاهلی با تمام بازیکنان خارجی خود به مصاف استقلال آمده است.

استقلال – الاهلی عربستان ساعت ۰۰.۴۵ بامداد

ترکیب استقلال

رشید مظاهری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری، مسعود ریگی، هرویه میلیچ، سعید مهری، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری و مهدی قایدی

ترکیب الاهلی

محمد العویس، عبدالباسط الهند، محمد آل فتیل، معتز هوساوی، عبدالله حسون، إدریس فتوحی، نوح الموسی ،عبدالرحمن غریب، متیریتا، سلمان المؤشر و عمر السومه

شرح گل:

استقلال یک - الاهلی ۰ (فرشید اسماعیلی - دقیقه ۶): شوت میلیچ از روی ضربه آزاد پس از برخورد به دیوار دفاعی حریف مقابل پای فرشید اسماعیلی قرار گرفت و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق به باز کردن دروازه الاهلی شد.

استقلال یک - الاهلی یک (عمر السومه - دقیقه ۲۵): حرکت بازیکن الاهلی که قصد ورود به محوطه ۱۸ قدم را داشت با بی احتیاطی میلیچ همراه شد تا داور اعلام پنالتی کند. عمر السوما مهاجم سوری الاهلی پشت توپ قرار گرفت وبا فریب رشید مطاهری بازی را به تساوی کشاند.

دقایق حساس

دقیقه ۱۹: ضربه سر سیاوش یزدانی روی ارسال قائدی از سمت چپ را دروازه‌بان الاهلی به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه ۲۳:  الساندرو میتریتا با یک حرکت پا به توپ زیبا خود را به محوطه جریمه استقلال رساند و پس از دریبل یزدانی با شوتی خطرناک دروازه حسینی را هدف قرار داد؛ این شوت بعد از برخورد به مدافعان استقلال به طرز خطرناکی راهی کرنر شد.

دقیقه 37: دومین شوت خطرناک فرشید اسماعیلی  میرفت که به گل دوم استقلال تبدیل شود اما اینتوپ با اختلاف بسیار کم از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.

دقیقه 40:برخورد ضربه سر مطهری به دست حسون در دقایق پایانی نیمه اول، صحنه مشکوکی را در داخل محوطه جریمه الاهلی به وجود آورد؛ در حالی که استقلالی ها معتقد به پنالتی بودند، داور رای به ادامه بازی داد.
24-news.ir/vdcbwwb0.rhb98piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز