تاریخ انتشارپنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقاومت، معادله را به نفع فلسطین و آزادی قدس را رقم زده است، گفت: پیامد گستاخی رژیم صهیونیستی، دودی است که به چشم آن رژیم رفت و می‌رود.
شرارت صهیونیست‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند
به گزارش خبر24، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی با حسین امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.

امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار با اشاره به تحولات منطقه، فلسطین و روز جهانی قدس گفت:‌ گرامیداشت این روز تاریخی که به ابتکار حضرت امام خمینی(ره) صورت گرفت، فریاد آزادیخواهی ملت های جهان در مقابل هر گونه ظلم، ستم و تجاوز خواهد بود. تحولات روزهای اخیر نشان داد که شرارت صهیونیست‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند و مقاومت در مقابل تعرضات صهیونیست‌ها با قدرت عمل خواهد کرد.

 وی افزود: این شروع پاسخ به شرارت تل‌آویو بود و مقاومت معادله را به نفع فلسطین و آزادی قدس رقم زده است.  پیامد گستاخی های رژیم صهیونیستی، ضربه محکم تر و دودی است که به چشم آن رژیم رفت و می رود.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تصریح کرد: مراسم روز قدس به دلیل فراگیری کرونا ویروس امسال متفاوت برگزار خواهد شد و دستورالعمل برگزاری آن به موقع اعلام می گردد.

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، حمایت همه‌جانبه از محور مقاومت با اتحاد کشورهای اسلامی را مسیر درست و قطعی برای مقابله با رژیم اشغالگر قدس در منطقه دانست و متذکر شد: تبلور آرمان‌های قدس شریف و فلسطین در انسجام کشورهای اسلامی و محور مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است.

در این دیدار ناصر ابوشریف، نماینده جهاد اسلامی ضمن قدردانی از حمایت های ویژه جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین گفت: قدرت کاذب و تبلیغاتی رژیم اشغالگر قدس طی هفته گذشته در داخل سرزمین‌های اشغالی آشکار گردید.

وی تاکید کرد: ما باور داریم اتحاد کشورهای اسلامی رمز پیروزی در مقابل این رژیم ضد انسانی است.

نماینده جهاد اسلامی در تهران، جمهوری اسلامی ایران را الگوی پایدار و حامی استوار از خط مقاومت و آزادی قبله اول مسلمین دانست و خاطرنشان کرد:اتحاد کامل بین گروه‌های فلسطینی در مقابل رژیم صهیونیستی شرط بقای فلسطین است و جنبش جهاد اسلامی هرگز موضع خود را در زمینه مبارزه با رژیم صهیونیستی تغییر نخواهد داد.
24-news.ir/vdcjavea.uqeyizsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز