تاریخ انتشارجمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۴
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران اعلام کرد که بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار ماهانه حدود ۲۹ هزار تن انواع روغن مصرف خانوار و صنف و صنعت در تهران توزیع می‌شود.
توزیع ماهانه ۲۹ هزار تن روغن در تهران
به گزارش خبر24، یدالله صادقی اعلام کرد: براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار، ماهانه 120 هزار تن روغن مصرف خانوار در کشور تولید و توزیع می‌شود که سهم استان تهران 19 هزار تن است. وی افزود: در فروردین ماه سال جاری حدود 29 هزار تن انواع روغن مصرف خانوار و صنف و صنعت توزیع شده است که همین مقدار نیز برای اردیبهشت ماه عرضه خواهد شد.

رئیس سازمان صمت استان تهران تاکید کرد: روغن مصرف خانوار با قیمت‌های مصوب از طریق سازمان میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و صنوف عمده و خرده فروشی عرضه می‌شود. 

وی با اشاره به فعالیت پنج کارخانه بزرگ تولید روغن در استان تهران، تصریح کرد: این پنج کارخانه علاوه بر تامین بخشی از نیازهای کشور،عرضه روغن مورد نیاز استان را برعهده دارند. روند تولید این واحدها درحال حاضر مطلوب است و برای استمرار تولید و تنظیم بازار نیازمند تدارک و پشتیبانی درزمینه تامین مکفی مواد اولیه، وسائل و ملزومات بسته بندی نظیر ورق و مواد پتروشیمی و اصلاح قیمت محصولات تولیدی هستند.     

این مقام مسول از کاهش قیمت میوه وصیفی، موز وتخم مرغ و روغن خانوار و افزایش قیمت مصنوعات فولادی، خرمای مضافتی و جوجه یک روزه خبر داد.
24-news.ir/vdccmsqm.2bqx48laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز