تاریخ انتشارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
جهانگیری بدون اشاره به تورم و گرانی و مشکلات عدیده اقتصادی که با روی کار آمدن و عملکرد دولت روحانی برای مردم به وجود آمده است، گفت: بیشترین دستاورد اقتصادی برای این دولت اس!
جهانگیری: بیشترین دستاورد اقتصادی برای این دولت است!
به گزارش خبر24، معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: یکی از ضعف‎های دولت، لکنت زبان است؛ ما در دوره اول، درآمدهای افسانه‌ای را نداشتیم، اما دستاوردهایمان خوب بود. بزرگترین کمک‎ها به حقوق‎بگیران و کارگران در دولت ما انجام شد. چون سفره مردم کوچک شده نمی‎توانیم دستاوردهای دولت را در زمینه‎های مختلف بگوییم. 

وی افزود: بعد از انتخابات به آقای روحانی پیشنهاد دادم معاون اول دیگری را انتخاب و من را مشاور کند، اما قبول نکرد. ارز ۴۲۰۰ مصوبه جلسه سران سه قوه است؛ اینکه اقایان درموردش اظهار نظر نکردند بعدا، به خودشان بر می‎گردد. 

جهانگیری گفت: نباید بگذاریم کسانی که برای رای مردم ارزش قائل نیستند، به اسم رای مردم پیروز شوند. اگر راه دیگر داشتیم که از طریق آن بتوانیم اصلاحات کنیم و شهر را حفظ کنیم و شهر را به مافیا واگذار نکنیم، خب کار دیگری می‌کردیم.

گفتنی است ظاهرا جناب معاون اول فراموش کرده  که سیاست های دولت سراسر تدبیر روحانی و عملکرد خود ایشان به عنوان معاون اول دولت، در 8 سال اخیر مفسده ارز 4200 تومانی - معروف به ارزجهانگیری که پیشنهاد نه ، بلکه سیاست اجباری و تحمیلی از سوی دولت بوده و حالا که رانتخواری ها و مفسده ای آن برملا شده و دست بانیان رو شده، سران قوا را در آن دخیل می دانند! - ، فشار اقتصادی مضاعف ، تورم ، گرانی مسکن ، گرانی کالاهای اساسی، گرانی خودرو ، وقفه چرخه تولید برای بسیاری تولید کنندگان، نوسانات ارزی ، سقوط بورس ، صف مرغ و گوشت، تبعات برجام بی فرجام و دوستی با کدخدا، اختلاس های گوناگون ، آشفتگی بازار ، بازی با اعصاب مردم ، افزایش موج بیکاری، افزایش واردات بی رویه ، نابسامانی فرهنگی ، ولنگاری فضای مجازی و ده ها و صدها مشکل دیگر برای مردم ارمغان آورده و سفره معیشت مردم هر روز خالی تر از قبل شده است.  
24-news.ir/vdcay6n0.49nwo15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز