تاریخ انتشارشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات هفته‌ای که گذشت (چهارشنبه، ۱۲ خرداد ‌ماه) با ۳۹ هزار واحد افزایش به عدد یک میلیون و ۱۴۸ هزار واحد رسید و حدود ۳.۵ درصد رشد داشت.
سبزپوشی شاخص بورس در هفته‌ دوم خرداد
به گزارش خبر24، شاخص کل در پایان روز چهارشنبه (پنجم خرداد ماه) در حالی با رقم یک میلیون و ۱۰۹ هزار واحد به معاملات پایان داد که این رقم در روز چهارشنبه (۱۲ خرداد ماه) به یک میلیون و ۱۴۸ هزار واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) در پایان هفته گذشته ۳۸۳ هزار و ۱۴۰ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۳۸۲ هزار و ۳۶ واحد و شاخص قیمت (هم‌وزن) از ۲۴۷ هزار و ۶۰۸ واحد به عدد ۲۴۶ هزار و ۳۸۴ واحد رسید.
 
در پنج روز معاملاتی این هفته بورس، نمادهای ایران‌خودرو (خودرو)، سایپا (خساپا)، صنعتی زرماکارون (غزر)، بهساز کاشانه تهران (ثبهساز)، گروه دارویی برکت (برکت)‌ و فرآوری معدنی اپال کانی پارس (اپال)، در گروه نمادهای پرتراکنش قرار داشتند. در هفته‌ای که گذشت استخراج سایر معادن، محصولات کامپیوتری، الکترونیکی و نوری، فرآورده‌های نفتی، فلزات اساسی، شیمیایی، استخراج کانه‌های فلزی، سایر واسطه‌گری‌های مالی، استخراج نفت و گاز جز اکتشافات، پیمانکاری صنعتی، واسطه‌گری‌های مالی و پولی، چند رشته‌ای صنعتی، بانک‌ها و موسسات اعتباری، بیمه و بازنشستگی، مخابرات، سرمایه‌گذاری‌ها، انبوه‌سازی املاک و مستغلات و لاستیک و پلاستیک، جزو صنایع مثبت بازار بودند.
24-news.ir/vdccmpqm.2bqs18laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز