تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
تخریب محیط زیست توسط انسان و بی توجهی در امحای زباله‌های صنعتی فاجعه آفرید و زنبور‌ها با نوشیدن پسماند‌های کارخانه ها موادی عجیب تولید کردند.
عسل آبی رنگ! محصول تخریب محیط زیست
به گزارش خبر24، زنبورهای عسل در مجموعه ای از کندوهای عسل در شمال شرقی فرانسه در حال ساخت عسل در سایه های آبی و سبز هستند و زنبورداران را نگران کرده و دانشمندان را برای کشف دلیل وقوع ترک می کنند. اکنون مشخص شده است که زنبورهای عسل نسبت به باقی مانده از ظروف آب نبات M & M فرآوری شده در گیاهان مجاور ، ترجیح مزه داده اند.

کارشناسان فرانسوی پس از دیدن، ساخت عسل آبی توسط زنبور‌های عسل فرانسوی در منطقه استراسبورگ این کشور مشکوک به رهگیری زنبور‌ها از پسماند‌های تولیدی شرکت شکلات و اسمارتیز سازی M&M در نزدیکی محل کندو‌های زنبورعسل شده‌اند.

این اولین‌بار نیست که زنبور‌ها عسل آبی تولید می‌کنند و در سال ۲۰۱۲ نیز مورد مشابهی رخ داده است که نشان‌دهنده تغذیه زنبور‌ها از پسماند‌های صنعتی توسط انسان‌ها و بی‌مسئولیتی کارخانه‌ها در دفع مناسب زباله‌های خود است.

زنبورداران اعلام کرده‌اند که عسل سالم  طعم مطبوعی دارد اما در مورد این عسل‌ها به علت رنگ عجیب آن در پیدا کردن مشتری دچار مشکل شده و بازار این محصول دچار رکود شده است.
24-news.ir/vdcjhiea.uqevozsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز