تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵
پس از گزارش‌های بامدادی درباره فعال شدن آژیرهای خطر در پایگاه هوایی «عین الاسد» (غرب عراق)، منابع عراقی گزارش دادند که این پایگاه هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.
«عین الاسد» هدف حمله پهپادی قرار گرفت
به گزارش خبر24، پس از گزارش‌های بامدادی درباره فعال شدن آژیر خطر در پایگاه هوایی «عین الاسد»‌ در غرب عراق، منابع عراقی، امروز (یکشنبه)، گزارش دادند این پایگاه هدف حمله قرار گرفته است.

کانال تلگرامی «صابرین نیوز» با اشاره به اینکه فعال شدن آژیرهای خطر در نتیجه حمله پهپادی به پایگاه عین الاسد صورت گرفته، گزارش داد که این پایگاه، بامداد امروز، با دو پهپاد هدف حمله قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، این حمله ساعت ۱:۳۵ بامداد به وقت محلی صورت گرفته و نیروهای آمریکایی به سرعت مسیرهای منتهی به این پایگاه را بسته‌اند.

خبرگزاری عراقی «ناس» نیز همزمان با این گزارش خبر داد که مرکز اطلاع‌رسانی عراق در بیانیه‌ای حمله پهپادی به عین الاسد را تأیید کرده است.

در بیانیه مذکور آمده است که پدافند هوایی مستقر در پایگاه عین الاسد «با دو پهپاد مقابله کرده و توانسته آن‌ها را سرنگون کند».

این گزارش در حالی منتشر شده است که برخی رسانه‌های محلی در عراق از جمله «صابرین‌ نیوز» و شبکه سعودی «العربیه» بامداد امروز گزارش دادند که در پایگاه «عین الاسد» محل حضور نظامیان آمریکایی، آژیرهای هشدار فعال شده است.

منابع مذکور خبر داده بودند که نیروهای مستقر در عین الاسد به حالت آماده‌باش درآمده‌اند.
24-news.ir/vdca0in0.49n6w15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز