تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
سرمربی استقلال می‌گوید به دو بازیکن گفتم برای فصل آینده تمدید کنید که آنها گفتند ما پولمان را نگرفته‌ایم و تا امروز هم به خاطر شما مانده‌ایم.
کدام آبی پوشان با استقلال تمدید نمی‌کنند؟
به گزارش خبر24، پیگیری‌های ما نشان می‌دهد که یکی از این دو بازیکن هافبک است و دیگری یکی از اعضای ساختار دفاعی استقلال را تشکیل می دهد. آنها درست یا غلط به مجیدی گفته‌اند که فقط به خاطر شما در استقلال مانده‌ایم و با این وضعیت فصل آینده نمی‌مانیم. در واقع باید گفت این دو نفر جزو کسانی هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود.

نکته دیگر اینکه مجیدی گفته بعضی از بازیکنان فقط ۲۰ درصد دریافتی داشته اند و بعضی دیگر ۵۵ درصد! این در حالی است که ما باید تا پایان فصل ۶۰ میلیارد تومان دیگر به بازیکنان پول پرداخت کنیم و طلب ۳۵ میلیاردی استراماچونی هم باقی مانده است.

مشکلات عدیده مالی باشگاه استقلال همچنان این تیم را آزار می‌دهد و باید دید احمد مددی چطور می‌خواهد پول بازیکنان و همچنین استراماچونی را پرداخت کند؟

جالب اینکه مجیدی گفته تا بازیکنان فعلی تیم تسویه نکنند لیست جدیدی به باشگاه نخواهند داد.

او همچنین تاکید کرده که هواداران استقلال انتظارات ۸ ساله خود را به دوش او انداخته و می خواهند در سه ماه همه آنچه در آن هشت سال اتفاق نیفتاده است، در استقلال رخ دهد.
24-news.ir/vdcbs0bz.rhb8fpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز