تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
وقتی که در احادیث ائمه اطهار(ع) خدمت به خلق بالاترین عبادات برشمرده می شود و وقتی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در فرمایشات شان بارها به اهمیت مدیریت جهادی جهت پیشرفت کشور اشاره می کنند، آیا اصلا جایی برای کم کاری و سستی در ماه جهاد تزکیه نفس می‌ماند؟
لزوم کار جهادی مدیران در شرایط امروز کشور
به گزارش خبر24، مهندس محمد هاشم پور معاون فروش شرکت سینا پخش صبا و کارشناس حوزه دارو و سلامت با عتایت به فرارسیدن ماه میهمانی خدا و لزوم توجه به مدیریت جهادی در همه ارکان کشور، در یاداشتی نوشت: باشنیدن نام ماه مبارک رمضان به یاد سردار شهید حسین خرازی می افتم که گفته بود «در ماه رمضان در کنار روزه داری و تزکیه نفس که جهاد اکبر ماست، جهاد خود را در جبهه ها نیز باید به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.»

واقعا در دوران دفاع مقدس چه فرهنگ و اندیشه والایی در جبهه ها جاری بود. رزمندگان ما که در روزهای عادی روزه داری و تزکیه نفس را فراموش نمی کردند در ماه تزکیه نفس ذره ای از رسالت جهادی خود فاصله نگرفته و بسیاری از عملیات های موفق اطلاعاتی، شناسایی و عملیاتی در این ماه انجام شد و اکنون باید با حسرت به یاد آن مدیریت های به معنای واقعی جهادی بگوییم: «کجایند مردان بی ادعا؟ ».

مهندس هاشم پور در ادامه آورده است: به دلیل احترام به ماه مبارک رمضان و رعایت حال روزه داران بسیاری از سازمان های خصوصی و دولتی با کاستن ساعات کاری به استقبال این ماه می روند که حرکت پسندیده ای می باشد، اما متاسفانه بعضی وقت ها این موضوع تصور غلطی را اذهان ایجاد می کند که کم کاری و رکود جزء لاینفک فعالیت ها در این ماه است.

وقتی که در احادیث ائمه اطهار(ع) خدمت به خلق بالاترین عبادات بر شمرده می شود و وقتی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» درفرمایشات شان بارها به اهمیت مدیریت جهادی جهت پیشرفت کشور اشاره می کنند، آیا اصلا جایی برای کم کاری و سستی در ماه جهاد تزکیه نفس می ماند؟ یا وقتی که فریضه جهاد به مدیریت معنا می بخشد آیا می توان کم کاری کرد و دم از تزکیه نفس زد؟

معاون فروش شرکت سینا پخش صبا در یادداشت خود با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و توزیع نامتوازن اقلام اساسی در ماه های اخیر نوشت: نیاز مردم همیشه هست و در ایام خاص چه بسا بیشتر، در زنجیره تامین کالاهای اساسی از تامین تا توزیع نباید خدشه ای وارد شود تا شاهد این نباشیم که نیاز ساده ای مثل تهیه گوشت مرغ با توجه به اعلام مسئولان که مشکلی در تولید گوشت مرغ و تامین نهاده های صنعت طیور وجود ندارد، به یک بحران تبدیل شود و با توجه به وضعیت اقتصادی و قیمت هایی افسار گسیخته این کالا مردم مجبورشوند ساعت ها در صف های طولانی انتظار خرید مرغ، قیمت دولتی را بکشند. یا برای یک داروی حیاتی مثل انسولین زمان تامین و دستور پخش آن بر اساس پلن اعلامی معاونت غذا و دارو تا توزیع و فروشش در داروخانه ها آنقدر طولانی شود که مردم را معذب کند.

این کارشناس صنعت دارو در خاتمه ادامه داد: امید است در آستانه این ماه عزیز خدمت به خلق را جزو فرایض پرفضیلت خود قرار دهیم تا با همت تمامی مدیران و مسئولین با عنایت به فرمایش امام خمینی (ره) که فرمودند: "پاک باشیم و خدمتگزار" گام های مثبتی جهت خدمتگزاری و رفع نیازهای مردم عزیز ایران برداشته شود.
24-news.ir/vdci33ay.t1azp2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز