تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
در حالی وزیر راه امروز از تمدید مهلت خوداظهاری در سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان شهریور خبر داده بود که ستاد ملی کرونا زمان ثبت اطلاعات سکونتی را تا پایان مهر ۱۴۰۰ تمدید کرده است.
تمدید زمان خوداظهاری در سامانه املاک تا پایان مهر
به گزارش خبر24، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی امروز از تمدید زمان ثبت اطلاعات سکونتی تا پایان شهریور امسال خبر داده و گفته بود:با توجه به این‌که مهلت دو ماه درج اطلاعات سکونتی مردم در سامانه ملی املاک و اسکان کشور ۱۹ به پایان رسید، ستاد ملی مقابله با کرونا این مهلت را تا پایان شهریور ماه تمدید کرد.

وی با بیان این‌که انتظار داریم مردم در مهلت باقیمانده نسبت به درج اطلاعات سکونتی در سامانه مذکور اقدام کنند، افزود: با این کار یک بار برای همیشه در تاریخ کشور، وزارت راه و شهرسازی می‌تواند بر اساس اطلاعات و آمار واقعی برای تولید و عرضه مسکن برنامه‌ریزی کند.

این در حالی است که ستاد ملی کرونا مهلت خوداظهاری سرپرستان خانوار در سامانه ملی املاک را تا پایان مهر ۱۴۰۰ تمدید کرده است.

بر اساس « مصوبه جلسه هفتاد و دوم ستاد ملی مدیریت کرونا امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ مهلت خوداظهاری سرپرستان خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی در سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.»
24-news.ir/vdcguq9u.ak9xz4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز