; ?>; ?> نگرانی از کرونای هندی در ۳ استان | خبر24
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
عضو ستاد کرونا گفت: به جز استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان که چند شهرستان وضعیت قرمز دارند و همچنین یک شهر در کرمانشاه، بقیه شهرهای کشور در وضعیت نارنجی یا زرد قرار دارند.
نگرانی از کرونای هندی در ۳ استان
به گزارش خبر24، دکتر مسعود مردانی در خصوص احتمال شیوع کرونای هندی در برخی استان ها اظهار داشت: امید داریم که شهرهایی که در وضعیت نارنجی قرار دارند، به سمت زرد شدن رفته و شهرهای زرد نیز بالاخره برای اولین بار به سمت شهر سفید تغییر پیدا کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشکل عمده در استان‌های بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان نگرانی از بروز ویروس جهش یافته هندی است

مردانی تصریح کرد: به جز استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان که چند شهرستان وضعیت قرمز دارند و همچنین یک شهر در کرمانشاه، بقیه شهرهای کشور در وضعیت نارنجی یا زرد قرار دارند.

وی یادآور شد: امید داریم که شهرهایی که در وضعیت نارنجی قرار دارند، به سمت زردشدن رفته و شهرهای زرد نیز بالاخره برای اولین بار به سمت شهر سفید تغییر پیدا کنند.

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونای کشور خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشکل عمده در استان‌های بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان نگرانی از بروز ویروس جهش یافته هندی است.
 
24-news.ir/vdccxsqm.2bqi18laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز