تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱
زن تنهای پولدار که در تهران زندگی می کرد گرفتار نقشه های پلیدانه 2 مرد شد.
زن تنها همزمان در دام شوم 2 مرد آشنا
به گزارش خبر24، مرد جوان وقتی فهمید هیچ سهمی از ارثیه عمه‌اش ندارد، سناریوی آدم‌ربایی ساختگی را طراحی کرد. او قصد داشت با این کار نوه پیرزن را به دردسر بیندازد.

هفته گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران شکایت کرد عمه 90ساله‌اش از سوی افرادی ربوده شده و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

وی در جریان تحقیقات پلیسی گفت: عمه سالخورده‌ام تنها در خانه ویلایی شمال تهران زندگی می‌کند و من از او نگهداری می‌کردم و قرار بود ارثیه میلیاردیش را به من بدهد. دیروز به خانه‌اش رفتم که از طریق همسایه متوجه شدم پرستاران با این ادعا که عمه‌ام به کرونا مبتلا شده او را با آمبولانس برده‌اند. به همه بیمارستان‌ها سرکشی کردم که بستری نبود وگمان می‌کنم نوه‌اش او را ربوده تا اموالش را تصاحب کند.

آدم‌ربایی ساختگی به‌دلیل محرومیت از ارث میلیاردی

پس از این شکایت، ماموران به خانه نوه پیرزن به عنوان تنها مظنون پرونده رفتند و پیرزن را آنجا یافتند. نوه‌اش هم بازداشت و به پلیس آگاهی تهران منتقل شد و در جریان تحقیقات گفت: برادرزاده مادربزرگم چند روز قبل او را به خانه‌ام آورد و آدم‌ربایی در کار نبود.

درادامه برادرزاده پیرزن مورد بازجویی قرار گرفت و اعتراف کرد دروغ گفته و آدم‌ربایی در کار نبوه است. او به ماموران گفت: من از عمه‌ام نگهداری می‌کردم و گمان می‌بردم او همه ارثیه‌اش را به من بدهد اما او همه را به نوه‌اش بخشیده است. وقتی از ماجرا باخبر شدم آدم‌ربایی ساختگی را طراحی کردم تا نوه‌اش را به دردسر بیندازم. با مشخص شدن بیگناهی نوه پیرزن، او آزاد شد و برای برادرزاده نیز قرار قانونی صادر شد
24-news.ir/vdcip5ay.t1arp2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز