; ?>; ?> رمز بزرگ‌ترین پیروزی ایران از زبان سردار سلیمانی + صوت | خبر24
تاریخ انتشارجمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
۳۳ سال پیش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از رمز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع هم‌رزمانش در لشکر ۴۱ ثارالله سخن به میان آورده است.
رمز بزرگ‌ترین پیروزی ایران از زبان سردار سلیمانی + صوت
به گزارش خبر24،  امروز (۲۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۰) روز سرنوشت‌سازی برای کشورمان است روز انتخابات؛ انتخاباتی که می‌تواند ایران اسلامی ما را به سوی فردایی بهتر رهنمون سازد. سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ضرورت این حضور را حفظ جایگاه حرم برای جهان اسلام قلمداد کرده و بیان داشته است: امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمدی (ص).

پیش از این نیز حاج قاسم در ۳۳ سال پیش درباره اینکه چگونه ایران اسلامی پیروز میدان می‌شود در جمع هم‌رزمانش در لشکر ۴۱ ثارالله در ۱۱ مرداد ماه سال ۶۷ سخن به میان آورده است.

آنچه در ادامه می‌شنوید، سخنان منتشر نشده از حاج قاسم است که خبرگزاری فارس این صوت تاریخی را برای نخستین بار منتشر می‌کند:

لینک فیلم

ما بزرگ‌ترین پیروزی برای خودمان این را می‌دانیم که تبعیت از امام کردیم. خدا را شکر می‌کنیم که خدا اجازه نداد در این هشت سال جنگ جزو متمردین سپاه، جزو متمردین مملکت، جزو کسانی که صدای امام را شنیدند و گوش نکردند و از این گوش شنیدند و از این گوش به در کردند، نبودیم. ما ضرر نکردیم هیچ.

ما اگر ناراحتی داریم به خاطر ناراحتی امام است. ما می‌خواستیم اماممان حرفش به همه کرسی‌های دنیا، زنده و والا باشد.
24-news.ir/vdcbzsbz.rhb58piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز