تاریخ انتشارسه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
خالص سفارشات فروش سهام هزار و ۷۱۵میلیارد تومان می‌رسد. «انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف «ومدیر» به ۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.
سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول
به گزارش خبر24،در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۹۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۷۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و ۷۱۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «خزر» و «غدام» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده بیش از ۲۶۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «ومدیر»، «اخابر» و «ولکار» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۱۰میلیارد تومان (۸۲درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۷۲۵میلیارد تومان (۲۷درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۶نماد و حجم صف‌های فروش در ۷۹نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری (ومدیر) به ۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۲۹۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۰۰میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «سایر محصولات کانی غیرفلزی» با تقاضای ۲۰۰میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۳۰درصد از سه هزار و ۶۹۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۹۴۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۹۰درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به چهار هزار و ۶۴۰میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول
سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول
 
24-news.ir/vdcaw0n0.49num15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز