تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰
دیدار برابر استقلال و پدیده به خوبی نشان داد که آبی پوشان برابر برنده شدن کافی است که برای پیروز شدن قایدی را حتی اگر ناآماده باشد در ترکیب داشته باشند.
استقلال | یک قایدی کافی است
به گزارش خبر24، استقلال در دیدار معوقه برابر پدیده توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند تا اختلافش را با صدر جدول رده بندی به ۸ امتیاز کاهش دهد و امیدهایش را برای کسب عنوان قهرمانی زنده نگه دارد.

آبی پوشان پایتخت در نیمه نخست این بازی نمایش ضعیفی داشتند و از خلق موقعیت گلزنی عاجز بودند.

عملکرد ضعیف آبی پوشان در نیمه نخست باعث شد تا فرهاد مجیدی با آغاز نیمه دوم خیلی زود دست به تغییر زند و مهدی قایدی را به جای وریا غفوری به میدان بفرستد.

قایدی دیر به تمرینات استقلال اضافه شد. او حتی بعد از اردوی تیم ملی هم راهی دبی شد و تنها یک روز قبل از بازی با پدیده به تمرین اضافه شد و همین باعث شد تا مجیدی به خاطر ناآماده بودن او را در ترکیب اصلی به میدان نفرستد.

این مهاجم ریز نقش با اضافه شدن به ترکیب خیلی زود تفاوت را رقم زد. او یک پاس هوشمندانه به آرمان رمضانی داد تا این بازیکن گل نخست را به ثمر رساند.قایدی در دقایق پایانی هم با زیرکی خاص و ضربه استادانه تیر خلاص را زد و به زیبایی دروازه فراهانی را باز کرد.

قایدی حتی در شرایطی که آماده هم نیست پیام آور شادی برای آبی پوشان است. او نشان می دهد که استقلال برای قهرمانی در لیگ به او نیاز دارد و نباید اجازه جدایی را به او داد البته با پیشنهادهای خوبی که این بازیکن دارد حفظ کردنش در این شرایط سخت است و باید دید که مدیریت خاص در آبی پوشان در نهایت چه تصمیمی درباره این بازیکن خواهد گرفت.
24-news.ir/vdciuvay.t1arr2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز