تاریخ انتشارجمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
مربی پرسپولیس با رد شایعات عجیب و غریب فضای مجازی مبنی بر اینکه قرار بوده است استقلال این بازی را ببرد، آن را حاصل افکار منفی فضای مجازی خواند.
واکنش پرسپولیسی‌ها به شایعه تبانی در دربی
به گزارش خبر24، استقلال در شهرآورد حساس جام حذفی، موفق شد در ضربات پنالتی از سد پرسپولیس عبور کند. حمید مطهری مربی پرسپولیس پس از پایان بازی با اعلام اینکه آن‌ها روی زدن ضربات پنالتی کار کرده بودند، به شایعه عجیب و غریبی که در فضای مجازی راه افتاده که از قبل قرار بوده است استقلال این بازی را ببرد، واکنش نشان داد.

مطهری درخصوص شکست تیمش در ضربات پنالتی گفت:در تمرینات زدن ضربات پنالتی را کار کرده بودیم. در لحظه زدن پنالتی، شما باید تمرکز لازم را داشته باشید و بتوانید که به خودتان مسلط باشید و ضربه را خوب بزنید. بچه هایمان خیلی زحمت کشیدند. به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم و در پنالتی‌ها این اتفاقات رخ می‌دهد.

وی درخصوص اینکه شائبه‌هایی در فضای مجازی بین هواداران به وجود آمده که قرار بوده است استقلال بازی را ببرد، پاسخ داد:اصلا هیچ موقع در ۳۰ سالی که در فوتبال هستم، نه همچین چیزی دیده ام و نه شنیده ام. متأسفانه این‌ها افکار منفی‌ای است که در فضای مجازی به راه می‌افتد.
24-news.ir/vdcf0mde.w6djxagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
تاج بزرگ (جنوب یان)
تبانی کردیم بردیم همه ی تیم ها وظیفه دارند با تاج بزرگ تبانی کنند و ببازند از تعویض های طلایی گل محمدی باید باور کنید که ما قدرت داریم
نرخ طلا و ارز