تاریخ انتشارشنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۰
پیش بینی انیمیشن "سیمپسون ها" در مورد سفر ریچارد برانسون به فضا، به شکل مشکوکی درست از آب درآمد.
پیش بینی سفر ریچارد برانسون به فضا
به گزارش خبر24، به نقل از اینسایدر، سریال سیمپسون‌ ها (The Simpsons) در زمینه پیش بینی آینده مشهور است. در آخرین مورد هم اخیرا مشخص شده است که این انیمیشن معلق شدن ریچارد برانسون (Sir Richard Branson) میلیاردر را در سال ۲۰۱۴ پیش بینی کرده بود.

برانسون این هفته با پرواز "ویرجین گلکتیک" که متعلق به شرکت خودش بود با موفقیت به فضا سفر کرد. تصاویر معلق شدن برانسون در این سفر بی شباهت به تصویری که کاربران شبکه‌های اجتماعی از سریال سیمپسون‌ها به اشتراک می‌گذارند نیست. یکی از کاربران توئیتر نوشت: "چگونه است که این سریال هر چیزی را پیش بینی می‌کند؟ "

تصویر برانسون در این سریال در اپیزود جنگ هنر (The War of Art) که پانزدهمین قسمت از فصل ۲۵ این انیمیشن مشکوک است دیده شده بود. در این اپیزود وقتی "کلاوس زایگلر" در حال گفتگو با "لیسا" است، تصویری از آثار هنری در لوکیشن‌های مختلف و تصویر معلق شدن برانسون در یک سفینه فضایی دیده می‌شود.
 

پشت پرده پیش بینی صحیح اتفاقات در سریال سیمپسون ها
البته برانسون شرکت ویرجین گلکتیک را در سال ۲۰۰۴ بنیان گذاری کرد و از مدت‌ها قبل به دنبال سفر به فضا بود؛ بنابراین چندان دور از انتظار نیست که نویسندگان سیمپسون‌ها سفر او به فضا را پیش‌بینی کرده باشند یا حتی خود او درخواست کرده باشد که برایش این اتفاق را رقم بزنند.

"جنگ هنر" یکی از چهار قسمت سیمپسون‌ها است که برانسون در آن‌ ها حضور دارد. او در قسمت "راهنمای شاهزاده‌ خانم" در سال ۲۰۱۵ نقشی اصلی دارد و خود را همسایه فلاندری آقای برنز معرفی می‌کند. برانسون موقع سلام و احوال‌ پرسی با برنز می‌گوید "سلام، چطورمطوری، همسایه!" که برنز در پاسخ می‌گوید: "برانسون احمق".

نظر شما راجع به پیش بینی های این سریال چیست؟
24-news.ir/vdcco1qm.2bq0x8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز