تاریخ انتشارشنبه ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
دختر شیرازی پس از تجاوز به قتل رسید آزمایش دی ان‌ای برای رازگشایی از تجاوز و قتل دخترجوان در ممسنی در دستور کار قرار دارد.
قتل دختر شیرازی بعد از آزار شیطانی ۴ مرد
به گزارش خبر24، چند‌ی قبل خبر رسید که جسد د ختر جوانی در اطراف یک تلمبه کشاورزی د ر اطراف ممسنی کشف شده است. با توجه به اعلام این گزارش مأموران بلافاصله د ر محل حاضر شد ه و با جسد دختر جوانی رو به رو شدند که ساعت‌ها از مرگش می‌گذشت. به د نبال بررسی صحنه به د ستور بازپرس جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.

در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و رسیدگی به آن در دستور کار ماموران قرار گرفت. بعد از این ماجرا به دستور بازپرس تمام پرونده‌ های مفقود‌ی بررسی و مشخص شد که مدت‌ها قبل یک خانواده با مراجعه به مأموران شکایتی را مطرح کرد ه و اعلام کرده اند که دخترشان چند روز است از خانه خارج شد ه و تا کنون بازنگشته است. از این رو از آن‌ها برای شناسایی جسد د عوت شد که به محض مشاهد ه اعلام کردند جسد متعلق به دخترشان است.

در تحقیقات از آن‌ها مشخص شد که دختر جوان چند روز قبل با ادعای این که قرار است با دوستانش بیرون برود خانه را ترک کرد ه و از آن تاریخ جواب تلفن هایش را نداده و خانواده از او بی اطلاع بوده اند تا این که جسد پیدا شده است. در حالی که کارآگاهان در حال بررسی این موضوع بودند پزشکی قانونی پس از گذشت چند مدت علت مرگ این دختر جوان را خفگی اعلام کرد البته این را هم گفت که دختر جوان قبل از این که کشته شود مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. آخرین پیگیری‌ها حکایت از این دارد که چهار مظنون در ماجرای قتل این دختر شناسایی شده و پس از بررسی نمونه آزمایش DNA تکلیف این پرونده مشخص می‌شود.
24-news.ir/vdce7e8f.jh8e7i9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز