تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
رئیس مجلس گفت: قطعی‌های مکرر برق در هفته‌های گذشته علاوه بر اینکه زندگی مردم را دچار اختلال کرد، کسب و کارهای مختلف را با مشکلات جدی مواجه کرده و حتی بعضا ضرر و زیان‌هایی را به آنها وارد کرده است.
زیان هنگفت قطعی برق به کسب و کارها
به گزارش خبر24، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز یکشنبه 27 تیرماه مجلس شورای اسلامی گفت: قطعی‌های مکرر و بدون برنامه برق در هفته‌های گذشته علاوه بر آنکه جریان زندگی مردم را دچار اختلال جدی کرد، باعث شد بسیاری از کسب و کارها نیز در تمام سطوح با مشکلات جدی و بعضا ضرر و زیان‌های هنگفت مواجه شود.

رئیس مجلس با بیان اینکه امیدواریم با ادامه اقدامات، مشکل مردم به طور کامل رفع شود، اظهار داشت: همچنین لازم به ذکر است که پیگیری فوری رئیس دستگاه قضا برای حل مشکلات آب در استان خوزستان و رفع دغدغه‌های مردم از اقدامات مثبت و ارزشمند روزهای اخیر بود که نقش قابل توجهی در افزایش هماهنگی‌ها و بسیج ظرفیت‌های هر سه قوه برای حل مشکلات مردم داشت.

وی افزود: فعالیت‌ مهم دیگری که در روزهای اخیر در مجلس بی‌وقفه و به طور منظم در حال پیگیری است، موضوع حساس و تأثیر گذار تدوین برنامه هفتم توسعه است که با حضور نمایندگان، اساتید دانشگاه و جمع کثیری از متخصصان و مسئولان در حال برگزاری است. هدف مجلس یازدهم آن است که برنامه هفتم توسعه، برنامه‌ای دقیق، عملیاتی و قابل ارزیابی باشد که با تلاش‌های صورت‌گرفته ان‌شاءالله برنامه هفتم، برنامه‌ای متفاوت از برنامه‌های قبلی خواهد بود و نقش موثری در هدایت مجموعه دستگاه‌های نظارتی، سیاست‌گذار و اجرایی برای توسعه همه‌جانبه و پایدار ایران عزیز خواهد داشت.

قالیباف خاطرنشان کرد: اقدامات مهم دیگری همچون بررسی لایحه مهم و ضروری رتبه‌بندی معلمان، پیگیری روند توزیع نهاده‌های دامی دپو شده، نظارت میدانی از استان‌ها، بررسی موانع و ایرادات قانون حمایت از معلولان، بررسی وضعیت اجرای سامانه املاک و اسکان و سایر اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده توسط نمایندگان در دو هفته اخیر بوده است.
 
24-news.ir/vdcir5ay.t1a5r2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز