تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
پیراهن گل گلی صبا راد در کنار همسرش مانی رهنما شایعه بارداری او را قویتر کرد. صبا راد و همسرش چند وقت پیش به کرونا مبتلا شدند.
پوشش جنجالی صبا راد در ترکیه +عکس
 یک عکس از صبا راد با لباس گل گلی و صورتی پف کرده در ترکیه که کنار همسرش ایستاده است شایعه بارداری او را سر زبان‌ها انداخته است بویژه اینکه صبار راد دستش را روی شکم برجسته اش گذاشته و شوهرش هم با لباس اسپورت که هیچ گاه در ایران به تن نکرده بود دیده می‌شود. هنوز صبا راد در این خصوص و شایعات اظهار نظری نکرده است و همین بارداری اش را قوت داده است.

صبا راد متولد ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۵۹ می‌باشد. صبا راد با مانی رهنما ازدواج کرد. صبا راد مجری پیشین تلویزیون ایران حدود یک سال پیش از ایران خارج شد. صبا راد و همسرش چند وقت پیش به کرونا مبتلا شدند.

به گفته صبا راد، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه‌مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی‌کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است.

او از سال ۷۵ گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می‌آید. صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود ۱۰۰ برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.


ازدواج با مرتضی علی آبادی
مرتضی علی آبادی علاوه بر بازیگری و مجری گری مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز میباشد.

صبا راد در گفتگویی گفت شاید برای بعضی‌ها عجیب و حتی غیر قابل باور به نظر برسد، اما من و همسرم کاملاً به شکل سنتی با یکدیگر آشنا شدیم بواسطه یکی از دوستانم به هم معرفی شدیم و در مدت زمان کوتاهی با یکدیگر در مورد دیدگاه هایمان، پیرامون ازدواج صحبت کردیم متوجه شدیم که به لحاظ ذهنی به هم شباهت داریم به همین خاطر خیلی زود پای سفره عقد نشستیم.

جدایی صبا راد و همسرش مرتضی علی آبادی
مرتضی علی آبادی درباره زندگی مشترک با صبا راد مجری برنامه تلویزیونی گفت:قطعا کسی که تصمیم می‌گیرد با فرد شناخته شده‌ای ازدواج کند، می‌داند که این مسیر سختی‌های خاص خودش را دارد البته من باید از همین جا اعلام کنم که حدود ۶ ماه پیش از خانم راد جدا شده ام و دیگر ما هیچ نسبتی با هم نداریم. وی تصریح کرد:اگر هم تا به حال خبر جدایی ما رسانه‌ای نشده به این دلیل است که نمی‌خواستیم دغدغه‌های زندگی شخصی ما وارد زندگی مخاطبانی بشود که هوادار ما هستند.

ازدواج صبا راد با مانی رهنما
صبا راد مجری محبوب به خانه می‌گردیم که مدتی است حضور او در تلویزیون کمرنگ‌تر شده است با مانی رهنما ازدواج کرد. این خبر را مانی رهنما در اینستاگرامش با انتشار یک عکس تایید کرد.
24-news.ir/vdcjmxea.uqexhzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز