تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹
اغتشاشگران در تجمعات شب گذشته خوزستان با هدف به انحراف کشیدن و برهم زدن اعتراضات مردمی، دست به تیراندازی به ناجا و مردم با هدف کشته‌سازی و تخریب اموال عمومی و ایجاد خشونت در خوزستان زده‌اند.
فاز جدید خرابکاران برای خشونت در تجمعات خوزستان
به گزارش خبر24، از آغاز اعتراضات و تجمعات مردمی در استان خوزستان که به دلیل مشکلات ناشی از کم‌آبی شکل گرفته‌ است، دست‌هایی درصدد بودند تا مطالبات مردم را به انحراف کشانده و با ایجاد خشونت در این اجتماعات، مانع از شنیده شدن مطالبات بحق مردم خوزستان و باز شدن گره کم‌آبی این استان شوند.

حرکات فتنه‌انگیزانه که ابتدا در فضای مجازی دنبال می‌شد ، کم‌کم وارد فاز میدانی شد به نحوی که پای تیراندازی‌های مشکوک به تجمعات باز شد. تیراندازی‌هایی که دو قربانی نیز گرفت.

بر همین اساس اغتشاشگران در تجمعات شب گذشته خوزستان با هدف به انحراف کشیدن و برهم زدن اعتراضات مردمی، دست به تیراندازی به ناجا و مردم با هدف کشته‌سازی و تخریب اموال عمومی و ایجاد خشونت در خوزستان زده‌اند. 

ناجا تلاش کرده از نفوذ تروریست‌ها و اغتشاش‌گران به صفوف اعتراضی مردم جلوگیری کند.

بر اساس شواهد میدانی، گروهک تروریستی الاحوازیه عامل اصلی به خشونت کشیده شدن تجمعات مردمی در استان خوزستان است.
 
این گروهک طی سال‌های گذشته تعداد زیادی از هموطنان را در عملیات‌های تروریستی به شهادت رسانده‌اند. حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلّح در اهواز که در شهریور 97 انجام شد و شهادت تعدادی از مردم از جمله زنان و کودکان را به‌همراه داشت، از جمله اقدام‌های تروریستی این گروهک به‌‌شمار می‌رود.
24-news.ir/vdchz-nq.23nkvdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز