تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
استقلال زمستان پارسال در حالی راهی اصفهان شد که پیش از آن طی ۳ مسابقه خود مقابل سایپا، نفت مسجد سلیمان و نساجی فقط موفق به کسب چهار امتیاز شده بود و انصافاً زیبا هم بازی نمی‌کرد.
داستان سرمربی سابق و کم کاری بازیکنان استقلال
به گزارش خبر24، محمود فکری که مهر ماه سال گذشته به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده بود، اوایل اسفند پارسال به طور توافقی از این تیم جدا شد. فکری در حالی جای خود را به فرهاد مجیدی داد که هواداران اصلاً از وضعیت فنی تیمشان رضایت نداشتند. البته محمود فکری پس از جدایی به شدت نسبت به برخی رفتارهایی که مدعی بود چند بازیکن استقلال انجام داده‌اند، ناراحت شده و این دلخوری همچنان تداوم دارد چون طی ماه‌های اخیر چند بار صحبت از کم‌کاری برخی بازیکنان استقلال طی دوران سرمربیگری خود کرده است.

استقلال زمستان پارسال در حالی راهی اصفهان شد که پیش از آن طی ۳ مسابقه خود مقابل سایپا، نفت مسجد سلیمان و نساجی فقط موفق به کسب چهار امتیاز شده بود و انصافاً زیبا هم بازی نمی‌کرد ولی در خلال تقابل با سپاهان به جرئت می‌توان گفت آبی‌پوشان اساساً هیچ حرفی برای گفتن در میدان نداشتند و به‌معنای واقعی کلمه مغلوب شاگردان نویدکیا شدند.

استقلال بازی را باخت، نارضایتی هواداران به اوج رسید و در نهایت محمود فکری پس از تساوی این تیم برابر مس رفسنجان در هفته شانزدهم ترجیح داد کناره‌گیری کند ولی چند روز پس از همان اتفاقی بود که شایعه شد سرمربی کنار رفته استقلال از چند بازیکن این تیم به شدت دلخور است و اعتقاد دارد آنها کم کاری کرده‌اند.

محمود فکری تا امروز با صراحت حرفی از مسابقه مقابل سپاهان نزد ولی علناً گفته که برخی نفرات استقلال در دوران سرمربیگری او کم کاری کردند! شایعه ای که بازیکنان استقلال قاطعانه آن را تکذیب کرده و معتقدند همه چیز به نظر کادرفنی بازمی‌گردد و تفاوت نتیجه‌گیری استقلال در دوران فکری و مجیدی هم دقیقاً همین مسئله است.
24-news.ir/vdcbs9bz.rhbazpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز