تاریخ انتشارجمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰
دختر معلولی که در بهزیستی زندگی میکرد در روز مرخصی از سوی خانواده خود مورد تجاوز قرار گرفت.
تجاوز به دختر معلول در تهران
به گزارش خبر24، تجاوز به دختر کند ذهن که در بهزیستی نگهداری می‌شد در آخرین ملاقات با خانواده اش صورت گرفت. وی مدعی است از سوی پدر و برادرش مورد تجاوزقرار گرفته است. لیلا که از معلولیت ذهنی رنج می‌برد چند سال قبل از سوی پدر و مادرش به بهزیستی سپرده شد. چون آن‌ها توان نگهداری این دختر را نداشتند گاهی اوقات به ملاقات لیلا می‌آمدند و برای چند روز وی را به خانه شان میبردند. اما دختر کند ذهن در آخرین ملاقات شوم با خانواده اش مورد تجاوزتلخی واقع شد! وی پس از بازگشت از خانه به بهزیستی رفتارش تغییر کرده بود و مدام گریه می‌کرد. او با هیچ کسی حرف نمی‌زد. تا اینکه یکی از مربی‌های لیلا به ماجرا پی برد و با او صحبت کرد. لیلا قفل سکوت چند روزه اش را شکست و ماجرای تجاوزرا تعریف کرد؟!

وی گفت: وقتی آخرین بار پدرش او را به خانه برده بود از سوی پدر، برادر و پسر عموهایش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و خواهرش نیز شاهد این ماجرا بوده است.
لیلا می‌گفت وقتی پدر و برادرش با گریه و فریاد‌های خواهرش روبه رو شدند وی را به باد کتک بسته و او را ساکت کرده اند.

با اظهارات دختر کند ذهن وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی آزار و اذیت دختر معلول را تایید کردند. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد
24-news.ir/vdcipzay.t1awp2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز