تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۰
یک جوان برزیلی با انجام خالکوبی و عمل‌های متعدد تصمیم گرفت خود را به شکل یک هیولا درآورد.
اقدام هولناک مردی که خود را شبیه به هیولا کرد! + عکس
به گزارش خبر24، روزی یک جوان برزیلی تصمیم گرفت با بقیه فرق کند و متفاوت باشد، او برای متفاوت بودن آسانترین راه را انتخاب کرد و صورتش را به تیغ جراحان سپرد و چند عمل جراحی انجام داد تا در چشم بقیه شبیه دیو به نظر برسد.

او می‌گوید: همه مردم دنیا شبیه هم هستند، اما من می‌خواستم با بقیه فرق داشته باشم. فرناندو فرانکو دی اولیویرا تمام بدنش را خالکوبی کرده، او برای متفاوت بودن چند عمل جراحی از جمله قطع بینی، نصف کردن زبان، قرار دادن دو شاخ نوک تیز روی سرش و... را انجام داده تا شبیه موجودات افسانه‌ای بشود.

این مرد برزیلی توانسته تمام بدنش را تغییر دهد، به طوری که دوستان قدیمی‌اش نمی‌توانند او را بشناسند.

اولیویرا در شهر تاتوی، یک استودیوی خالکوبی دارد که با شهر سائوپائولو ۱۵۰ کیلومتر فاصله دارد. او شکل کنونی خود را از ترکیبی از جمجمه، و دیوی به نام اورک در ارباب حلقه‌ها الهام گرفته است.

او می‌گوید هفتاد درصد آدم‌هایی که در خیابان او را می‌بینند دوست دارند با او عکس بگیرند، زیرا او به نظرشان هیجان انگیز است. با وجود اینکه مردم با تعجب به او نگاه می‌کنند اعضای خانواده‌اش به شکل جدید او عادت کرده‌اند و از دیدنش شگفت زده نمی‌شوند.

اولیویرا از سال ۲۰۰۶ خالکوبی روی بدنش را شروع کرد و اژدها، دلقک و سگ و موجودات دیگری را روی بدنش کشید. در سال ۲۰۱۴ او از سوی "رنک‌براسیل" به عنوان پر تتوترین آدم برزیل انتخاب شد، رنک‌براسیل یک سازمان برزیلی شبیه گینس است، اما فقط رکورد‌های برزیل را ثبت می‌کند.

دی اولیویرا هشت سالی را که صرف خالکوبی تمام بدن خود کرده است "دردناک‌ترین تجربه زندگی خود" توصیف می‌کند. بعد از اینکه اولیویرا خالکوبی را روی تمام بدن خود انجام داد، احساس کرد باید تغییرات دیگری هم انجام بدهد از کشیدن گوش‌ها تا تزریق رنگ سیاه با پوستش، تغییر دادن حالت چشم و اضافه کردن دو تا شاخ روی سرش.
24-news.ir/vdcci1qm.2bqpe8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز