کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مذاکره قایدی و مدیران استقلال پس از بازی‌های جام حذفی

12 مرداد 1400 ساعت 22:40

مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از اتمام بازی‌های جام حذفی جلسه مهمی با مسئولان باشگاه استقلال خواهد داشت.


به گزارش خبر24، مهدی قایدی مهاجم تیم فوتبال استقلال در حالی که فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارد با چند پیشنهاد خارجی مواجه شده و هنوز تصمیمی برای فصل آینده نگرفته است. قایدی در همین راستا و بعد از اتمام مسابقات جام حذفی جلسه مهمی با مسئولان استقلال برگزار خواهد کرد تا وضعیتش برای فصل آینده مشخص شود.

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال امیدوار است که مسئولان این باشگاه قرارداد قایدی را به شکل قابل توجهی افزایش دهند تا این بازیکن جمع آبی‌پوش تهرانی را ترک نکند، ولی از طرفی پیشنهادهای وسوسه‌انگیز چند تیم قطری باعث شده است تا قایدی به فکر حضور در لیگ ستارگان قطر باشد، هر چند که گفته می‌شود او چند پیشنهاد اروپایی هم دارد.

قایدی به نزدیکانش گفته است که برای تصمیم‌گیری در مورد فصل آینده قطعاً نظر فرهاد مجیدی هم برایش مهم است و به نظر می‌رسد که سرمربی آبی‌پوشان هم در این جلسه مهم حضور خواهد داشت. باید منتظر ماند و دید که قایدی در نهایت چه تصمیمی در مورد فصل آینده خواهد گرفت، اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که مسئولان باشگاه استقلال این آمادگی را دارند تا مبلغ قرارداد قایدی را به شکلی قابل توجه افزایش دهند.


کد مطلب: 75508

آدرس مطلب :
https://www.24-news.ir/news/75508/مذاکره-قایدی-مدیران-استقلال-بازی-های-جام-حذفی

خبر24
  https://www.24-news.ir