تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
روند افزایشی قیمت سکه در روز دوشنبه ادامه نیافت. برخی معامله گران باور داشتند، چنین اتفاقی به معنای پایان روند صعودی فلز گران بهای داخلی بود.
واکنش قیمت سکه به تنفیذ ابراهیم رئیسی
به گزارش خبر24، برای بازیگران سکه دو محدوده ۲۵ هزار و ۲۰۰ و ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان اهمیت زیادی دارد. در صورت برگشت دلار به بالای محدوده ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان، سطح خرید‌ها در بازار سکه رشد پیدا خواهد کرد. این در حالی است که افت دلار به زیر حمایت ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومانی زمینه ساز نزول قابل توجه فلز گران بهای داخلی خواهد شد.

قیمت سکه دیشب تا حدی نسبت به حکم تنفیذ ریاست جمهوری رییسی در روز جاری، واکنش کاهشی داشت. با این حال، برگشت این فلز گران بها در انتهای روز به بالای محدوده ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی، قدرت نیرو‌های افزایشی بازار را بیشتر کرد.

قیمت سکه دیشب تا حدی نسبت به حکم تنفیذ ریاست جمهوری رییسی در روز جاری، واکنش کاهشی داشت. با این حال، برگشت این فلز گران بها در انتهای روز به بالای محدوده ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی، قدرت نیرو‌های افزایشی بازار را بیشتر کرد. سکه بازان باور دارند تا زمانی که این فلز گران بها بالای محدوده ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان باشد، شرایط برای خرید سکه بهتر خواهد بود.
24-news.ir/vdcaemn0.49nm615kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز