تاریخ انتشارجمعه ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
درخشش پرسپولیس در سالهای اخیر در لیگ ایران باعث شده است تا شاکله اصلی تیم ملی هم از بازیکنان سابق و کنونی این تیم باشد.
وقتی پرسپولیس تیم ملی شد!
به گزارش خبر24، کافی است که نگاهی به ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران در دو دیدار اخیر برابر عراق و سوریه بندازیم تا کاملا روشن شود که برانکو در رقم خوردن این ترکیب چه نقش بزرگی داشت.

مرد کروات امپراتوری پرسپولیس را در ایران و آسیا پایه گذاری کرد و تیم باوجود جدایی او همچنان با گل محمدی هم می درخشد و طبیعی است که شاکله اصلی تیم ملی هم از این تیم باشد.

استخوان بندی و شالوده اصلی تیم ملی در بازی های اخیر از بازیکنان سابق پرسپولیس است به ویژه در خط دفاعی که تقریبا همه بازیکنان از پرسپولیس هستند.

بیرانوند در خط دروازه، شجاع و کنعانی زاده گان به عنوان مدافعان مرکزی، صادق محرمی در سمت راست، احمد نوراللهی و میلاد سرلک در میانه میدان، وحید امیری به عنوان وینگر و مهدی طارمی هم به عنوان مهاجم همگی جزو بازیکنان سابق و کنونی پرسپولیس هستند که بعد از درخشش در سرخ پوشان خود را به فوتبال آسیا و حتی اروپا معرفی کردند.

درخشش بازیکنان پرسپولیسی در تیم ملی به خوبی نشان می دهد که انتخاب این تیم راه بسیار مناسبی برای  رسیدن به پیراهن تیم ملی و درخشش در دیگر لیگ ها است و شاید این باعث شده است تا بسیاری از بازیکنان برای پوشیدن پیراهن سرخ پوشان حاضر شدند که رقم فسخ قراردادشان را خودشان پرداخت کنند که آخرین نمونه چنین بازیکنانی علی نعمتی است که قطعا او هم این شانس را دارد که به تیم ملی دعوت شود.
24-news.ir/vdca06n0.49naa15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز