; ?>; ?> وعده وزیر راه و شهرسازی به مسکن اولی ها | خبر24
تاریخ انتشارشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برنامه‌ دولت در حوزه مسکن، گفت: تمام افراد که مسکن اولی هستند و بند (ج) آنان قرمز نشده، نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام ملی مسکن اقدام کنند؛ با قانون جدیدی که توسط مجلس شورای اسلامی مصوب شده به ما اجازه داده که زمین، وام و کمک‌های خوبی به مردم ارائه دهیم تا صاحب‌ خانه شوند.
وعده وزیر راه و شهرسازی به مسکن اولی ها
به گزارش خبر24، رستم قاسمی در حاشیه دیدار رئیس جمهور با مردم طبس در محل امامزاده حسین بن موسی‌الکاظم(ع) در پاسخ به دغدغه و درخواست مردم برای ساخت و تأمین مسکن، اظهار داشت: تمام افراد که مسکن اولی هستند و بند (ج) آنان قرمز نشده، نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام ملی مسکن اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در شهر طبس ۲ قطعه جدید برای الحاق به شهر تعیین و به دنبال الحاق قطعات دیگری هم هستیم، بیان داشت: برخی مردم اذعان دارند که برخی شرکت‌ها در وسط شهر طبس زمین‌های خوبی را گرفتند ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم و علت را بررسی خواهیم کرد.

وزیر راه و شهرسازی  تصریح کرد: در شهر طبس مشکل زمین نداریم و طرح‌های خوبی به شهر الحاق خواهد شد تا به همه مردم زمین برسد و این کار هم سریع انجام خواهد شد.

قاسمی با اشاره به برنامه‌ دولت در حوزه مسکن، تبیین کرد: در حوزه مسکن برنامه ما این است که سالانه یک میلیون مسکن در کشور ساخته شود تا مردم دغدغه‌ای در خصوص تأمین مسکن خود نداشته باشند.

وی همچنین در خصوص تأمین مصالح ساخت و ساز، عنوان کرد:  تلاش ما این است که مصالح از جمله سیمان و میلگرد از طریق دلالی نباشد و از طریق خرید مستقیم از کارخانه باشد تا واحدها با کمترین قیمت به‌دست مردم برسد.
24-news.ir/vdcb85bz.rhbwapiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز