تاریخ انتشارشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
خبرها از هند حاکي از آن است که گوشي وان پلاس نورد ۲ – OnePlus Nord 2 بار ديگر منفجر شده و اينبار به يک وکيل و فعال هندي آسيب رسانده است.
این گوشی دوباره منفجر شد
به گزارش خبر24، خبرها از هند حاکي از آن است که گوشي وان پلاس نورد ۲ – OnePlus Nord 2 بار ديگر منفجر شده و اينبار به يک وکيل و فعال هندي آسيب رسانده است. 

نفرين گلکسي نوت ۷ هنوز از بين نرفته و اين بار گريبان‌گير گوشي وان پلاس نورد ۲ شده است. پيشتر شاهد اخبار مربوط به منفجر شدن باتري اين گوشي بوديم و و حالا ظاهرا يک دستگاه ديگر از اين مدل ناگهان در جيب يک مرد هندي آتش گرفته و منفجر شده است. اين اتفاق باعث شده که وي آسيب ببيند.

اولين بار وب‌سايت LetsGoDigital متوجه اين اتفاق شد و براي کسب اطلاعات بيشتر با فرد آسيب ديده تماس گرفت. گولاتي که يک وکيل و فعال اجتماعي هندي است در محل کار خود بود که ناگهان متوجه گرماي عجيبي در جيب کتش شد. او سريع کتش را درآورد ولي متاسفانه گوشي چند لحظه بعد منفجر شد.

همانطور که در تصاوير مي‌بينيد وان پلاس نورد ۲ کاملا سوخته و گولاتي نيز دچار سوختگي شده است. وي اين گوشي را در دوم شهريورماه سال جاري خريداري کرده بود.

آقاي Gulati در پاسخ به Let’sGoDigital نوشت: من حس مي‌کنم که حکم مرگم (وان پلاس نورد ۲) را در جيبم داشتم و خيلي خوشحالم که هنوز زنده هستم.
سومين انفجار در کمتر از ۲ ماه
همانطور که گفتيم اين تنها مورد انفجار گوشي وان پلاس نورد ۲ نيست و ماه گذشته نيز خبر رسيد که همسر فردي به نام Ankur Sharma در حال دوچرخه سواري بوده است که ناگهان Nord 2 که در کيفش قرار داشت، بدون هيچ دليلي منفجر مي‌شود و به او آسيب مي‌رساند.

شارما عکس مربوط به گوشي منفجر شده را در توييتر خود قرار داد که با واکنش وان پلاس مواجه شد. در نهايت وان پلاس با فرد آسيب ديده به توافق رسيد و تصوير گوشي نيز از اکانت ايشان حذف شد. البته وب‌سايت LetGoDigital تصوير مربوطه را ذخيره کرد. مي‌توانيد نگاهي به آن بيندازيد.
همچنين گزارش ديگري از هند منتشر شد که باز هم يک دستگاه نورد ۲ آتش گرفته و منفجر شده است. اين بار فردي به نام Shubham Srivastava در توييتر اعلام کرد که گوشي OnePlus Nord 2 که پدرش برايش هديه گرفته بود، ناگهان منفجر شده است.

البته هيچ تصويري از اين مورد منتشر نشده است؛ اما با توجه به اتفاقات اخير مي‌توان گفت که به احتمال زياد Shubham راست مي‌گويد.

احتمالا فاجعه گلکسي نوت ۷ را به خاطر داريد. باتري اين گوشي منفجر ميشد و کار در نهايت به جايي رسيد که سامسونگ مجبور شد تمامي نوت ۷ هاي فروخته شده را از بازار جمع‌آوري کند. به نظر مي‌رسد که اتفاق مشابهي براي وان پلاس Nord 2 در حال رخ دادن است.
اين شرکت در رابطه با حادثه انفجار در حين دوچرخه سواري بيانيه زير را منتشر کرده است: «اولويت اول ما سلامتي و ايمني مشتريانمان است. ما پس از اينکه از اين اتفاق آگاه شديم، فورا با کاربر مربوطه تماس گرفتيم و دستگاه را به صورت کامل بررسي کرديم. نتايج بررسي نشان داد که اين اتفاق به دليل عوامل خارجي رخ داده است و هيچ ارتباطي با مشکلات احتمالي در پروسه ساخت يا خود دستگاه ندارد. هرچند ما همچنان با اين کاربر در ارتباط خواهيم بود و تا زماني که نگراني ايشان برطرف شود و از سلامتشان اطمينان حاصل کنيم، حمايتمان را ادامه خواهيم داد.»
وان پلاس در رابطه با موارد ديگر بيانيه رسمي منتشر نکرده است؛ اما گويا اين شرکت فکر مي‌کند که اين اتفاقات موردي بوده‌اند و ادامه دار نخواهند بود. گوشي وان پلاس نورد ۲ از امکانات و ويژگي‌هاي خوبي بهره مي‌برد و باعث تاسف است که دچار چنين مشکلي شده است.
24-news.ir/vdcbw5bz.rhbwzpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز