تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
رابط کاربری سامسونگ One UI 4.0 بر پايه اندرويد ۱۲ توسعه داده شده و قرار بود دو روز پيش نسخه بتا آن عرضه شود، اما حالا سامسونگ اعلام کرده انتشار آن با تاخير مواجه می‌شود.
تاخير در انتشار نسخه بتای رابط کاربری One UI 4.0
به گزارش خبر24، رابط کاربري سامسونگ One UI 4.0 بر پايه اندرويد ۱۲ توسعه داده شده و قرار بود دو روز پيش نسخه بتا آن عرضه شود، اما حالا سامسونگ اعلام کرده انتشار آن با تاخير مواجه مي‌شود.
در حال حاضر آخرين نسخه رابط کاربري سامسونگ One UI 3.1.1 است که ويژگي‌ جديدي را به دستگاه‌هاي اين شرکت اضافه نکرده و کاربران بي‌صبرانه منتظر نسخه رابط کاربري اين کمپاني هستند.

مدير ارتباطات کره جنوبي سامسونگ از کاربران خواسته تا کمي صبورتر باشند تا اين غول کره‌اي بتواند مقدمات عرضه رابط کاربري جديد را آماده کند. هنوز علت اين تاخير مشخص نيست، با اين حال احتمال مي‌رود که عرضه نسخه بتا One UI 4.0 چندان دور از دسترس نباشد.
معمولا سامسونگ ابتدا رابط کاربري خود را در کره جنوبي عرضه مي‌کند و سپس آن را راهي بازارهاي بين‌المللي مي‌کند. بنابراين پس از عرضه One UI 4.0 در کشور کره جنوبي مي‌توان انتظار عرضه آن در ديگر بازارها را داشت.

يکي از مشکلات اندرويد در مقايسه با iOS تاخير زياد در ارائه به‌روزرساني است. سيستم عامل iOS اپل هر ساله بعد از عرضه، روي بخش اعظم محصولات اين شرکت نصب مي‌شود در حالي که تجربه اندرويد خالص و به‌روزرساني سريع و به موقع را فقط روي گوشي‌هاي پيکسل گوگل مي‌توان تجربه کرد. شرکت‌هاي سازنده موبايل هر کدام رابط کاربري خودشان را توسعه داده و به ترتيب و بر حسب بازارهاي مختلف آن را عرضه مي‌کنند که يکي از دلايل عرضه کند اندرويد روي دستگاه‌هاي مختلف است.

گوشي‌هاي پيکسل علاوه بر تجربه خالص اندرويد، با دريافت سريع و به موقع اين سيستم عامل تجربه کاربري لذت بخشي را به ارمغان مي‌آورند. سامسونگ گرچه توانسته سرعت عرضه نسخه‌هاي جديد را بهبود بخشد، اما هنوز تا ايده‌آل فاصله بسياري دارد. اپل با iOS، در صدر فهرست عرضه سيستم عامل در سراسر جهان قرار دارد و بايد ديد در آينده اين رويه تغيير خواهد کرد يا خير.
24-news.ir/vdca0en0.49nai15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز