تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال نبايد فريب تبليغات رسانه‌اي الهلال را بخورد چون هر دو تيم بزرگ هستند و در ليگ قهرمانان آسيا به يک اندازه شانس دارند.
استقلال فريب تبليغات رسانه‌ای الهلال را نخورد
به گزارش خبر24، پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال نبايد فريب تبليغات رسانه‌اي الهلال را بخورد چون هر دو تيم بزرگ هستند و در ليگ قهرمانان آسيا به يک اندازه شانس دارند.

اصغر طالب نسب اظهار داشت: الهلال تيمي بزرگ، پر مهره، ثروتمند، پر افتخار و مدعي در قاره آسيا است و من همه اين موضوعات را قبول دارم اما نبايد اين تيم را بيش از اندازه مقابل استقلال بزرگ کرد و فريب تبليغات رسانه اي‌اش را خورد! استقلال هم تيمي بزرگ و پر افتخار در قاره آسياست و بايد اين بازي را تقابل بزرگان آسيا دانست.

وي افزود: آسيا بايد افسوس بخورد که دو غول، مدعي و دو تيم پر افتخار در اين مرحله با هم برخورد مي‌کنند تا يکي از آنها از گردونه مسابقات حذف شود. تيمي هم که حذف مي‌شود نبايد ناراحت باشد چون توسط يک مدعي پر افتخار و با سابقه حذف شده است. بايد به حريف احترام گذاشت اما نبايد از آن ترسيد. قانوني نانوشته در فوتبال مي‌گويد نترس‌ها بيشتر شانس پيروزي دارند.

پيشکسوت آبي پوشان گفت: هر حسي از نيمکت يک تيم به زمين منتقل مي‌شود. از ترس و استرس گرفته تا شجاعت و غيره. اين انتظار از نيمکت استقلال مي‌رود که براي اين بازي خونسردي و تمرکز خود را حفظ کرده و با شجاعت به ديدار الهلال برود تا اين شجاعت به داخل زمين منتقل شود.

کارشناس فوتبال تصريح کرد: البته به خوبي اين را مي‌دانم که استقلال با مشکلات فراواني به اين بازي رسيد و همچنان برخي از مشکلات باقي است که مي‌تواند تمرکز را از بازيکن و کادر فني بگيرد. اميدوارم کادر فني در اين شرايط درايت به خرج داده و بتواند تمرکز و شجاعت را جانشين استرس در تيمش کند.

هافبک پيشين آبي پوشان خاطرنشان ساخت: براي بيان مشکلات وقت زياد است و من از همه پيشکسوتان عزيز استقلال هم مي‌خواهم در اين مقطع خودشان آنها هم اين مشکلات و انتقادات را فراموش کرده تا ما هم به نوبه و سهم خودمان به ايجاد تمرکز تيمي در اردوي آبي‌ها کمک کرده باشيم.
24-news.ir/vdcco1qm.2bq4e8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز