تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال مذاکراتي با تيم هوادار داشته است.
مقصد گلر استقلال مشخص شد
به گزارش خبر24، رشيد مظاهري در ابتداي فصل بيستم ليگ برتر بعد از فسخ قرارداد با تراکتور، با قراردادي دو ساله به استقلال پيوست. مظاهري گزينه اول سنگرباني استقلال در ليگ بيستم بود؛ اما در زمان هر دو مربي اين تيم به مشکل برخورد و از ترکيب اصلي دورماند. البته در دوران مجيدي، بيشتر مشکل دروازه‌بان آبي‌پوشان با مديران اين تيم بود؛ اما به هر حال وي بعد از رقابت‌هاي  ليگ قهرمانان آسيا تمايل زيادي براي حضور در ميدان نداشت.

مظاهري بارها در خصوص عدم دريافت مطالباتش با مديران استقلال وارد چالش شد و مرتبه آخر وکيل اين بازيکن در مقابل باشگاه در خصوص مددي به صحبت پرداخت.

به هر حال سنگربان فصل بيستم استقلال بعد از عدم دريافت مطالباتش  با کاروان استقلال راهي امارات نشد و قراردادش را فسخ کرد. مظاهري از سپاهان پيشنهاد همکاري داشت؛ اما به گفته محرم نويدکيا توافق با وي حاصل نشد. با اين اوصاف دو گزينه ديگر براي وي باقي ماند: فولاد و هوادار. به دليل عدم صدور راي دادگاه بين‌المللي ورزش، پنجره نقل و انتقالاتي فولاد فعلاً بسته است. با اين اوصاف فولاد در نيم فصل اول نمي‌تواند بازيکني جذب کند. بنابراين شرايط طوري پيش رفت که مظاهري به هوادار تحت هدايت عنايتي نزديک‌تر از هميشه باشد.

بررسي‌ها حاکي از آن است که مبلغ پيشنهادي هوادار به مظاهري ۱۰ ميليارد تومان است. بايد اين اوصاف بايد ديد مظاهري در فصل بيست و يکم ليگ برتر شاگرد عنايتي مي‌شود؟
24-news.ir/vdcb0fbz.rhbwwpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز