تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
با گذر از روزهای مصدوميت، حالا خانم گل فوتبال ايران آماده درخشش در مقدماتی جام ملت‌ها و خط حمله تيم ملی است.
خانم گل؛ لطفا بی‌رحم باش!
به گزارش خبر24، با گذر از روزهاي مصدوميت، حالا خانم گل فوتبال ايران آماده درخشش در مقدماتي جام ملت‌ها و خط حمله تيم ملي است.
يکي از خوش‌خبري‌هاي در آستانه اعزام تيم ملي فوتبال زنان به تاشکند براي حضور در مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا، رسيدن زهرا قنبري کاپيتان تيم ملي و خانم گل فوتبال ايران به شرايط ايده‌آل بازي بود و مريم ايراندوست نيز نام وي را در فهرست دو اردوي اخير تيم ملي قرار داد تا قنبري با ديگر ملي‌پوشان بتواند هماهنگي لازم را به دست آورد و آماده حضور در دو مسابقه حساس مرحله مقدماتي جام ملت‌ها شود.
اين مهاجم 30 ساله اهل کنگاور که بهترين گلزن تاريخ ليگ برتر فوتبال زنان ايران است و به همين علت هم عنوان «خانم گلي» را به دوش مي‌کشد، تجربه بالايي در عرصه ملي دارد؛ چرا که او از 15 سالگي و پس از آن‌که در تيم ملي جوانان درخشيد، جواز پوشيدن پيراهن تيم ملي بزرگسالان را به دست آورد و روزهاي تلخ و شيرين بسياري را نيز در پيراهن تيم ملي تجربه کرده است.
قنبري حالا مقابل بنگلادش و اردن هم اميد اول گلزني تيم ملي فوتبال زنان ايران است و هم اين‌که علاقه زيادي دارد تا براي اولين‌بار طعم شيرين صعود به جام ملت‌هاي آسيا را بچشد، آن‌هم در کسوت کاپيتان تيم ملي؛ مطمئنا زهرا قنبري نقش کليدي در ترکيب تيم ملي داشته و دارد و با توجه به حضور بازيکنان جوان در فهرست تيم ملي فوتبال زنان، حضور وي در ترکيب مي‌تواند وزنه سنگيني به شمار ‌آيد و هم‌چنين انتقال تجارب مفيد و مثبتي از وي به بازيکنان جوان صورت پذيرد.
اگر زهرا قنبري  بتواند درخشش‌هاي گذشته خود را در دو مسابقه حساس و سرنوشت‌ساز مقابل بنگلادش و اردن تکرار کند، بدون‌ترديد روزهاي سختي در انتظار مدافعان اين دو تيم خواهد بود و درخشش قنبري مي‌تواند ضامن صعود تيم ملي به جام ملت‌هاي آسيا 2021 هند شود.
24-news.ir/vdcdjs05.yt0jj6a22y.html
منبع : ورزش3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز