تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
ستاره نروژی دنيای فوتبال پس از درخشش در بازی دورتموند مقابل بايرلورکوزن از عبارت «الحمدالله» در فضای مجازی استفاده کرد.
هالند: الحمدالله حبيبی!
به گزارش خبر24، ستاره نروژي دنياي فوتبال پس از درخشش در بازي دورتموند مقابل بايرلورکوزن از عبارت «الحمدالله» در فضاي مجازي استفاده کرد.
شب گذشته يکي از جذاب‌ترين ديدارهاي هفته در آلمان و در شهر لورکوزن برگزار شد. ديداري که با يک کامبک ديدني، دورتموند توانست با درخشش «ارلينگ هالند» به برتري 4 بر 3 دست پيدا کند.
هالند بار ديگر نشان داد که چقدر مهاجم گلزن و ستاره بزرگي است. او 2 گل به ثمر رساند و توانست به جوان‌ترين گلزن تاريخ بوندس ليگا نام گيرد که به 45 گل رسيده است. او اين 45 گل را تنها در 47 بازي به ثبت رساند. اين بچه غول در 65 بازي براي دورتموند در هر بازي به صورت ميانگين يک گل زده و توانسته با 21 سال سن 19 پاس گل نيز به ثبت رساند. آمار خيره کننده او باعث شده تا بسياري او را موفق‌ترين ستاره آينده دنيا بدانند و برخي او را بهتر از امباپه نام دهند.
ارلينگ هالند که با جثه بزرگ خود به کابوس بسياري از مدافعان بدل شده پس از درخشش در بازي مقابل لورکوزن پست جالبي گذاشت و از خداوند با عبارتي عربي تشکر کرد.
اين بازيکن،‌ عکس باشگاه دورتموند از او و بازيکن مسلمان يعني محمود داهود را بازنشر کرد و نوشت: الحمدالله حبيبي
پست او با واکنش مسلمانان همراه شد و برخي از او به خاطر اين کار تشکر کردند. يک هوادار مادريد نوشت که به خاطر بنزما که او نيز مسلمان است از هالند خواست تا راهي رئال شود.
24-news.ir/vdcayen0.49nao15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز