تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۵
در حالی که شایعه شده بود در آستانه بازی با پرسپولیس ، تیم فوتبال استقلال تاجیکستان سرمربی خود را تغییر داده است، این موضوع صحت ندارد و ویتالی لوچنکو همچنان سرمربی تیم تاجیکی است و فقط مشکل مدرک دارد.
تاجیک ها پرسپولیس را فریب دادند!
به گزارش خبر24،بنابراین سرخ ها نباید فریب شیطنت رسانه ای تاجیکی‌ها را بخورند، چرا که مشخص شده است، تغییر سرمربی استقلال تاجیکستان فرمالیته بوده است.

تیم فوتبال پرسپولیس ایران باید سه شنبه شب در چارچوب دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شهر دوشنبه به مصاف میزبان خود استقلال تاجیکستان برود.

شاگردان یحیی گل‌ محمدی در حالی مهیای این مسابقه حساس می‌شوند که امروز (شنبه) و در فاصله حدود ۷۲ ساعت تا آغاز بازی ۲ تیم خبری مبنی بر برکناری ویتالی لوچنکو، سرمربی استقلال تاجیکستان منتشر شد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد که مبین ارگاشف، سرمربی کنونی تیم فوتبال امید تاجیکستان و سرمربی سابق استقلال تاجیکستان هدایت این تیم را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به عهده دارد اما این به معنی برکناری ویتالی لوچنکو نیست.

سرمربی اوکراینی-تاجیکی استقلال تاجیکستان مدرک پرولایسنس را هنوز اخذ نکرده و طبق قوانین AFC نمی تواند به عنوان سرمربی در کنار تیم استقلال تایجکستان باشد. در این شرایط و مانند دور گروهی که در عربستان برگزار شد مبین ارگاشف که این مدرک را در کسب کرده به صورت ظاهری سرمربی تیم خواهد بود اما لوچنکو از روی نیمکت به عنوان نفر اصلی تیم استقلال تاجیکستان را هدایت می‌کند و ارگاشف صرفا دستیار او خواهد بود.

استقلالی‌ها در این مدت تمهیدات ویژه‌ای را اندیشیده‌اند که پرسپولیس نتواند اخبار دقیقی از اردوی این تیم به دست بیاورد و انتشار خبر تغییر سرمربی هم صرفا یک شیطنت بوده است.
24-news.ir/vdcdko05.yt0jz6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز