تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
ريکی ماسارا، مدير ميلان اخبار انتقال سردار آزمون به اين تيم را صرفا شايعه دانست.
واکنش رسمی باشگاه ميلان به جذب سردار آزمون
به گزارش خبر24، سردار آزمون، مهاجم ۲۶ ساله تيم ملي ايران تنها تا تابستان ۲۰۲۲ با زنيت قرارداد دارد و اين باعث شده به بازيکني پرطرفدار در بازار نقل و انتقالات تبديل شود. با توجه به اين که سردار آزمون از ژانويه مي‌تواند براي انتقال آزاد با ساير تيم‌ها مذاکره کند، از همين حالا شايعات زيادي درباره آينده او مطرح مي‌شود.

اخيرا رسانه اسپانيايي Fichajes که صرفا شايعات نقل و انتقالاتي مطرح مي‌کند، مدعي شد ميلان علاقه اي جدي به جذب سردار آزمون دارد و اين باشگاه مي‌خواهد مهاجم ملي پوش ايران را با قراردادي پنج ساله همراه با دستمزد سالانه ۳.۲ ميليون يورويي به خدمت گيرد. در همين راستا وب سايت اسپورت ۲۴ روسيه مصاحبه اي با ريکي ماسارا، مدير ورزشي ميلان داشت و نظر او درباره انتقال سردار آزمون به روسونري را جويا شد. ماسارا در اين باره گفت: سردار آزمون بازيکني باکيفيت است اما اين اخبار چيزي بيش از شايعه نيست. پنجره نقل و انتقالات بسته شده و صحبت درباره شايعات نقل و انتقالاتي بي معني است.

کالچو مرکاتو نيز مدعي شده فالي رمضاني، مدير برنامه سردار آزمون در تلاش است او را به تيمي مطرح در سري آ ببرد. پيش از ميلان، نام آاس رم هم مطرح شده بود.
24-news.ir/vdcbsabz.rhbwwpiuur.html
منبع : خبر ورزشی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز