تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
امیر محمد منصف بازیکن تیم رایکا که نامش در لیست نفرات دعوتی به اردوی تیم امید قرار دارد نمی‌تواند در اردوی آماده سازی این تیم حاضر شود.
لیست تیم ملی امید و گاف مهدوی کیا
به گزارش خبر24، مهدی مهدوی کیا در بدو ورود به تهران از فدراسیون فوتبال اسامی تیم ملی جوانان در اردوی قبلی و هم چنین بازیکنانی که فصل گذشته در لیگ برتر و لیگ یک بازی کرده اند را تقاضا کرد که به اشتباه نام امیر محمد منصف بازیکن تیم رایکا جز بازیکنان متولد ۱۳۷۷.۱۰.۱۱ لیست شد و این موجب شد به خاطر نمایش خوبی که در بازی‌های فصل قبل رایکا در رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور داشت به اردوی تیم امید دعوت شود. در حالی که این بازیکن متولد ۱۳۷۵ است و به همین خاطر در اردوی تیم امید حاضر نخواهد شد.

مهدی مهدوی کیا دیروز اسامی ۶۶ بازیکن را برای حضور در اردوی تیم امید در سه مرحله لیست کرد که بر اساس خبر‌های رسیده علیرضا ابراهیمی بازیکن تیم شاهین شهرداری بوشهر که اتفاقا فصل گذشته جز بازیکنان خوب لیگ یک بوده به دلیل عمل کتف قادر به حضور در ا دوی تیم امید نیست و امیر محمد منصف هم از نظر شرایط سنی نمی‌تواند در اردوی تیم امید حاضر شود.

پیش‌تر در دوره علیرضا منصوریان در تیم امید هم مهدی طارمی به اردوی تیم امید دعوت شد، اما بعدا مشخص شد شرایط سنی او به گونه‌ای است که قادر به همراهی تیم امید نیست.
24-news.ir/vdcfttde.w6dcyagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز