تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
چند روزی است با ورود چند ده میلیونی واکسن به کشور، برخی از مراکز واکسیناسیون بدون در نظر گرفتن رده سنی به افراد واکسن تزریق می‌کنند. در مطلب زیر آدرس این مراکز در تهران ذکر شده است.
آدرس مراکز واکسیناسیون بدون محدودیت سنی
به گزارش خبر24، با تسریع واردات واکسن کرونا از کشورهای مختلف به ویژه کشور چین، روند تزریق واکسن هم در کشور و به ویژه شهر تهران رونق گرفته است تا جاییکه در برخی از نقاط تهران و پایگاه های واکسیناسیون بدون در نظر گرفتن رده سنی و دربافت پیامک به همه افراد واکسن می زنند.

یکی از مراکزی که در چند روز گذشته پیشگام این اقدام شد، پارک قیطریه تهران است هر چند این موضوع به دلیل جلوگیری از ازدحام جمعیت تکذیب شد اما شنیده ها حاکی از آن است که تزریق واکسن در این پارک بدون در نظر گرفتن رده سنی از هشت صبح تا دو نیمه شب انجام می شود.

در میدان فاطمی، خیابان فاطمی غربی بعد از کارگر دژبانی اجا، ایران مال، پارک گفت و گو، بیمارستان شهدای تجریش، میان ندا چیذر هم می توانید بدون در نظر گرفتن رده سنی واکسن دریافت کنید.

محل سفارت سابق آمریکا در خیابان طالقانی، باشگاه بانک ملی آجودانیه و سوله تزریق واکسن اکباتان و پارک پایداری در خیابان دولت هم جزء مراکزی هستند که بدون محدودیت واکسن می زنند البته مرکز ارتش میدان فاطمی خودرویی است و در بوستان گفت و گو هم از ساعت دو تا هشت شب کار واکسیناسیون انجام می شود.
24-news.ir/vdcbwsbz.rhbwapiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز