تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶
قیمت انواع پراید کار کرده و مدل های مختلف آن را در این گزارش ببینید.
قیمت پراید کار کرده در بازار خودرو + جدول قیمتها
خبر24- در جدول زیر قیمت روز انواع پراید کارکرده در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید:
 
قیمت پراید

تنها چاره ریزش شدید قیمت خودرو در بازار

بازار خودرو منتظر طرح جدید مجلس و دولت برای واردات خودرو است. رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو بابل می‌گوید: قدرت خرید برای خودروهای خارجی وجود ندارد. چنانچه واردات خودرو آزاد شود، قیمت انواع خودرو در روزهای پایانی تابستان کاهش چشمگیری دارد.
هر چند با طرح اخیر مجلس مبنی بر آزادسازی واردات خودرو انتظار می‌رفت خودرو در بازار ایران ارزان شود اما این بار نوسان قیمت دلار اجازه ارزانی را نداد. فعالان بازار می‌گویند طرح آزادسازی واردات خودرو نه تنها در بازار واکنشی نداشته بلکه با رها شدن فنر ارز قیمت خودروها ساعتی افزایش پیدا کرده است.
 
قیمت+خودرو
بررسی‌ها نشان می‌دهد در روز چهارشنبه ۱۷ شهریور پراید، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ دوباره گران شدند! به عنوان مثال قیمت پراید ۱۳۱ به ۱۳۹ میلیون تومان رسید. پژو ۲۰۶ تیپ دو با قیمت ۲۵۳ میلیون تومان معامله شده است و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما مدل ۱۴۰۰ هم با قیمت ۴۳۵ میلیون تومان فروخته شد.

چرا خودرو گران شد؟

علت گران شدن این خودروها چیست؟ در حال حاضر پراید ارزان‌ترین خودرو بازار ایران است. فعالان بازار می‌گویند علت افزایش قیمت پراید توقف تولید آن است. نمایشگاه‌داران معتقدند برخی دهک‌های جامعه با اندک پس اندازی که دارند فقط توان خرید این مدل خودرو را دارند. بنابراین با توجه به تقاضایی که وجود دارد افزایش قیمت آن دور از انتظار نیست.
همچنین قیمت انواع پژو به دلیل کمبود قطعه و عدم عرضه از سوی خودروسازان فعلا روند افزایشی پیدا کرده است.

فروشندگان خودرو می‌گویند قیمت انواع خودرو، همانند طلا ساعتی افزایش پیدا می‌کند. آنها بر این باورند که چنانچه با هماهنگی دولت و مجلس واردات خودرو آزاد شود، خودروهای داخلی و خارجی کاهش چشمگیری دارند.

آینده قیمت خودرو چه می‌شود؟

نبی‌زاده با اشاره به پیش‌بینی خود درباره آینده بازار خودرو گفت: این روزها با جو روانی ایجاد شده اکثر افراد فروشنده خودرو شده‌اند. در حالی که معامله‌ای نمی‌شود. یعنی کسی توان خرید خودروهای خارجی را ندارد. بازار آن قدر راکد است که در هفته تنها پنج درصد معاملات در حوزه خودروهای خارجی شکل می‌گیرد.

هفته گذشته اما قیمت اکثر خودروهای ایرانی تا حدودی ارزان شده بود. برخی فعالان بازار گفته بودند علت کاهش قیمت خودروها وعده دولت مبنی بر افزایش تولید خودرو است. همچنین مسعود نبی‌زاده، رئیس اتحادیه فروشندگان خودروی بابل گفته بود: در بازار، خودروهای دست دوم و با قیمت کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

کف قیمت پراید صفر در بازار (شهریور)

پراید صفر در بازار در ارزان ترین حالت ممکن با قیمت حدود ۱۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
قیمت پراید هاچ بک و وانت صفر در بازار هم اکنون به رقم های عجیب ۱۵۶ و ۱۵۲.۵ میلیون تومان رسیده است. این در حالی است که تولید پراید متوقف شده اما همچنان تقاضا برای خرید این خودرو بالاست.

در ادامه قیمت انواع مدل های پراید در بازار آورده شده است.
قیمت پراید
محصولات سایپا در بازار چند؟ /قیمت پراید ترمز برید!
قیمت انواع محصولات سایپا در بازار امروز اعلام شد.
قیمت پراید
قیمت پراید

پراید وانت بالاخره کم آورد!

پراید وانت که مدتی قیمت آن به حدود به حدود ۱۵۴ میلیون تومان رسیده بود حال با ۳ میلیون افت قیمت با ۱۵۱ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

در حال حاضر ارزان ترین مدل پراید صفر را در بازار می‌توانید با قیمت ۱۳۲ میلیون تومان خریداری کنید. این در حالی است که قیمت پراید هاچ بک به ۱۵۶ میلیون تومان رسیده است.
در ادامه جدیدترین قیمت انواع پراید صفر در بازار آورده شده است.
قیمت پراید
ریزش قیمت پراید در بازار / خودرو ارزان شد

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: پراید ۱۳۱ در هفته گذشته ۱۴۱ میلیون تومان بود که اکنون به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده است.

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار خودرو وضعیت آرامی دارد و مشتریان به ندرت به این بازار مراجعه می کنند. و وضعیت آن نسبت به هفته گذشته ثابت شده است.
قیمت پراید
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تشریح کرد: هفته گذشته به دلیل اینکه ارز در کانال ۲۸ هزار تومن بود قیمت خودرو نیز افزایش یافت ، اما اکنون که ارز وارد کانال ۲۷ هزار تومان شده است ، اکثر خودروها تقریبا بین ۵ تا ۶ میلیون تومان ارزان شده است.

این مقام مسئول در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه چرا زمانی که بازارها تعطیل می شوند، در فضای مجازی قیمت خورو با نرخ فزآینده ای اعلام می شوند؟ بیان کرد: ریشه اصلی افزایش قیمت ها در تورم است، یعنی زمانی که جامعه تورم دارد کالای سرمایه ای تبعیت از قیمت ارز می کند. اگر ثبات ریالی داشته باشیم، هیچ موقع افزایش قیمت نخواهیم داشت مگر اینکه عده ای بخواهند قیمت را دستکاری کنند.

موتمنی با تاکید بر اینکه گستردگی بازار خودرو سبب می شودن قیمت ها از کنترل خارج شود ، بیان کرد: اگر ثبات در نرخ ارز داشته باشیم، می توانیم شاهد ثبات قیمت ها در آن باشیم. از فروردین ماه که قیمت ها افزایش یافت مشتری به بازار مراجعه نکرد و بعید است قیمت ها کاهش یابد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به آخرین وضعیت قیمت خودروهای وارداتی در بازار، گفت: قیمت خودروهای وارداتی بالا است و همین موضوع باعث شد مشتری در آن به شدت کم شود. از اصلی ترین دلایل افزایش قیمت خودروهای وارداتی در بازار می توان به ممنوعیت واردات اشاره کرد.

او در خصوص آخرین قیمت‌های معاملاتی در بازار، گفت: پراید ۱۳۱ در هفته گذشته ۱۴۱ میلیون تومان بود که اکنون به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده است. پراید ۱۵۱ به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان، تیبا صندوقدار ۱۴۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ به نرخ ۲۲۵ میلیون تومان، سمند، ۲۳۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

این مقام مسئول قیمت خودرو‌های وارداتی را با افزایش قیمت اعلام کرد و گفت: مزدا ۳ اکنون یک میلیارد و ۱۵۰میلیون تومان و پژو ۲۰۰۸حدودا ۹۰۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

ریزش قیمت خودرو شروع شد / نرخ های جدید در بازار

رصد بازار خودرو حاکی از ریزش اندک قیمت ها در بین خودروهای پراید و پژو موجود در بازار در یک هفته اخیر است؛ پراید ۱۳۲ در این مدت کاهش قیمت یک میلیون تومانی را تجربه کرده است .
رصد بازار خودرو حاکی از کاهش میانگین قیمتی خودروهای پراید در یک هفته اخیر است؛ قیمت پراید ۱۱۱ از ابتدای هفته گذشته تا امروز بر روی ۱۵۵ میلیون تومان ثابت مانده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت بر روی قیمت ۱۳۹ میلیون تومان ثابت مانده است. در این بین پراید ۱۳۲ در این مدت کاهش قیمت یک میلیون تومانی را تجربه کرده است و از ۱۳۴ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به قیمت ۱۳۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ نیز در این مدت کاهش قیمت را تجربه کرده است و این خودرو از ۱۵۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۱۴۹ میلیون تومان رسیده است.
قیمت پراید
در بین خودروهای پژو موجود در بازار نیز کاهش قیمت های جزئی در هفته گذشته در بین خودروهایی نظیر پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ این گروه دیده می شود و این خودرو از ۲۵۳ میلیون تومان در ابتدای هفته گذشته امروز به ۲۵۱ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت ۴ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۳۰۴ میلیون تومان قیمت خورده است و در این میان خودرو پژو پارس ساده مدل ۱۳۹۹ مسیر دیگری را در این مدت پیش گرفته است و این خودرو با افزایش قیمت یک میلیون تومانی از ابتدای هفته تاکنون در حال حاضر ۲۵۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

 قیمت روز محصولات پرطرفدار ایران خودرو/ رانا ۲۴۰ میلیون شد.

گفتنی است که خودروهای مونتاژ این گروه پس از آنکه در اواسط هفته گذشته از یک میلیارد تومان فراتر رفتند دوباره وارد مسیر کاهشی شدند؛ پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۹۴۵ میلیون تومان در اواسط هفته امروز به ۹۴۰ میلیون تومان رسیده است و مدل ۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۱۰۵ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۹۹۵ میلیون تومان قمیت خورده است.

خریداران پراید شوکه شدند | انفجار قیمت پراید در بازار

پراید وانت به قیمت ۱۵۳ میلیون تومان رسید.قیمت پراید امروز هم افزایش یافت.با وجود توقف تولید پراید همچنان قیمت پراید در حال اوج گیری است. پراید وانت نیز به قیمت ۱۵۳ میلیون تومان رسیده است.
در ادامه جدیدترین قیمت پراید صفر در بازار به صورت جدول آورده شده است:
قیمت پراید
24-news.ir/vdce7n8f.jh8vni9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز