تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۰
نوجوان ۱۵ ساله ایذه‌ای وقتی دید دو زن در همسایگی‌شان در محاصره شعله‌های آتش قرار گرفته‌اند به دل آتش زد و آن‌ها را نجات داد، اما خودش دچار سوختگی ۹۱ درصدی شد.
نوجوان فداکار ایذه ای در آتش سوخت+عکس
به گزارش خبر24، این حادثه چندی پیش در یکی از محله‌های ایذه واقع در استان خوزستان اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که در جریان آتش‌سوزی به‌دلیل نشت گاز از کپسول در خانه‌ای دو زن در میان دود و آتش گرفتار شده بودند و راهی برای نجات نداشتند. آن‌ها فریاد می‌زدند و کمک می‌خواستند تا اینکه پسر ۱۵ ساله‌ای به نام علی لندی که در همسایگی‌شان زندگی می‌کرد تصمیم گرفت برای کمک به آن‌ها به دل آتش بزند.

با اینکه حادثه به آتش‌نشانی نیز گزارش شده بود، اما او پیش از رسیدن نیرو‌های امدادی وارد محل حادثه شد و توانست دو زنی را که گرفتار شده بودند نجات دهند، اما خودش دچار حادثه شد و دقایقی بعد وقتی توسط امدادگران به بیمارستان انتقال یافت مشخص شد که دچار سوختگی ۹۱ درصدی شده و شرایط وخیمی دارد.

براساس این گزارش در جریان این حادثه یکی از دو زن نجات یافته دچار سوختگی سطحی شده بود که به‌صورت سرپایی درمان شد و دیگری که نزدیک به ۵۰ درصد سوختگی دارد در بیمارستان بستری است. در همین حال علی، نوجوان فداکار نیز با سوختگی ۹۱ درصدی روی تحت بیمارستان تحت درمان قرار گرفته و تلاش برای نجات او ادامه دارد.
آتش سوزی
24-news.ir/vdcdk905.yt0jj6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز