تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
شنیده شده محمد دادکان احتمالا مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شود.
مدیر عامل جدید  پرسپولیس مشخص شد؟
به گزارش خبر24، بعد از استعفای جعفر سمیعی از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گمانه زنی‌ها و شایعات برای جانشین سمیعی مطرح شد و اکنون شنیده می‌شود اگر شرایط اجازه بدهد این احتمال وجود دارد محمد دادکان مدیریت سرخپوشان را برعهده می‌گیرد.

دادکان سابقه بازی در پرسپولیس را دارد و او به عنوان بازیکن، ۱۰۱ بار برای سرخپوشان به میدان رفته است و در این مدت در پست مدافع ۲ گل برای تیمش به ثمر رساند.

همچنین دادکان سابقه ریاست فدراسیون فوتبال، معاون ورزش دانشگاه آزاد اسلامی، عضو هیئت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو کمیته لیگ حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارد.

محمد حسین دادکان (۱۳۳۳) معروف به محمد دادکان بازیکن سابق باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران در سال‌های ۱۳۵۴ تا ۱۳۶۱ و همچنین رییس سابق فدراسیون فوتبال ایران می‌باشد. او اکنون استاد گروه فیزیولوژی ورزشی، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی می‌باشد.

نام کامل: محمد حسین دادکان

زادروز: ۱۳۳۳ – ۲ فوریهٔ ۱۹۵۵

زادگاه: تهران، ایران

باشگاه کنونی: بازنشسته

پُست: مدافع

بیوگرافی محمد دادکان

وی ۱۰۱ بار برای تیم پرسپولیس به میدان رفته‌است و در این مدت در پست مدافع ۲ گل برای تیمش به ثمر رساند. او در ۱۷ دی ۱۳۶۱ در بازی بین پرسپولیس و تاج تهران برای همیشه از بازیکنی فوتبال خداحافظی کرد.

او که در خصوص حذف تیم ملی امید از المپیک ۲۰۱۲ گفت:من متاسفم که می‌گویند مهدی تاج خاک خورده فوتبال است. او کدام خاک را در کدام فوتبال خورده؟ خاک خورده فوتبال امثال مناجاتی‌ها هستند. اتفاقا" در این فدراسیون، کفاشیان از خیلی از همکارانش جلوتر است. او را آوردند وگرنه نمی‌خواست به فوتبال بیاید. آقای علی آبادی باید بیاید جواب مردم را بدهد. خیانتی که او به فوتبال کرد را هیچکس نکرد! می‌خواست خودش رییس فدراسیون شود فیفا نگذاشت، رفت کفاشیان را آورد تا خودش همه کاره باشد! ما نباید دنبال مقصر باشیم. مقصر سیاسیونی هستند که وجاهت ورزشی ندارند. بگذارید مردم حرف بزنند. البته این‌ها سیاسی نیستند سیاهکار هستند!
24-news.ir/vdcdo905.yt0jn6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز