تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۰
سحر قریشی دوباره خودنمایی کرد.
انتشار فیلم کشف حجاب جنجالی سحر قریشی
به گزارش خبر24،سحر قریشی فالوورهای بسیار زیادی در اینستاگرام دارد و یکی از مهم ترین صفحات اینستاگرام فارسی در اختیار سحر قریشی است. رابطه عاشقانه ای سحر قریشی با مهدی طارمی داشت باعث شهرت بسیار زیاد هر دوی آنها شد به گونه ای که الان بعد از چند سال از کات کردن رابطه شان مهدی طارمی هنوز هم در رسانه های داخلی و خارجی به عنوان معشوقه سحر قریشی معرفی می شود. سحر قریشی این روزها با کشف حجاب دوباره جنجال آفریده است.

برخی او را زیباترین بازیگر ایران می دانند ! برخی هم پر حاشیه ترین ! سحر قریشی یکی از بازیگرانی است که به واسطه چهره زیبایی که دارد به راحتی توانست طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند. این بازیگر مطرح در سالهای اخیر در فضای مجازی حواشی زیادی را به راه انداخته است. او در بسیاری از مواد عکسهایی با استایل های متفاوت از خود در فضای مجازی منتشر می کند و طرفدارانش را از حال خود بی خبر نمی گذارد.

ابتدا انکار و سپس تایید کردند : سحر قریشی و مهدی طارمی مدتی به صورت پنهانی با یکدیگر رابطه داشتند و زمانی که رسانه ها برای یافتن حقیقت سوال های از رابطه شان می پرسیدند. با تکذیب شدیدی از سوی این دو نفر رو به رو می شدند. اما این تکذیب ها زمانی به پایان رسید که فیلم دونفره شان در مرکزی خرید در قطر لو رفت. پس از انتشار این فیلم دیگر پنهان کاری برای آن ها فایده ای نداشت و تصمیم گرفتند رابطه شان را علنی کنند.

لینک فیلم
24-news.ir/vdcjhoea.uqeoozsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز