تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱
بهرام امیری سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به شایعات ایجاد شده پیرامون هزینه‌های اردوی استقلال در امارات، گفت:بر اساس منابع درآمدی از محل ترانسفر مهدی قایدی، در زمان حضور در کشور امارات با حضور پرویز مظلومی و کاظم قیم، مبلغ ۲۵۰ هزار دلار را از نماینده‌ای که وظیفه دریافت پول را داشت، دریافت کردیم.
واکنش باشگاه استقلال به هزینه‌های اردوی دبی
به گزارش خبر24،بر اساس قرارداد منعقد شده با باشگاه الوصل که از قبل تنظیم شده بود و با توجه به میزبانی باشگاه استقلال، پرداخت هزینه‌های اجاره زمین مسابقه، اجاره زمین تمرینی، ترانسپورت دو تیم استقلال و الهلال به مدت ۴ روز به عدد ۱۱۰ هزار دلار توافق گردیده بود.

کاروان استقلال در این سفر شامل ۴۹ نفر بود که به دلیل پاندمی کرونا و قوانین AFC برای هر نفر یک اتاق در نظر گرفته شده بود. همچنین یک اتاق برای ماساژ و یک اتاق برای انبار وسایل تدارکات اردوی استقلال در نظر گرفته شد. همچنین هزینه‌های صبحانه، نهار، شام و خشکشویی البسه بازیکنان در هتل ۵ ستاره، به میزان ۸۰ هزار دلار مورد توافق قرار گرفته و قراردادی در این باره تنظیم و امضا شده بود.

 ۲۰ هزار دلار بابت هزینه اسکان و ترانسپورت تیم داوری، مسئولین AFC و تیم پزشکی نیز به صورت جداگانه بعد از عقد قرارداد، پرداخت شد.

قرارداد اولیه ما به مدت ۴ شب بود اما به دلیل طولانی‌تر شدن اردو، قرارداد متممی با باشگاه الوصل برای ترانسپورت استقلال و اجاره زمین تمرین و همچنین تست کرونا الزامی تمامی مسئولین برگزاری مسابقه که تعداد آنها ۱۶۰ نفر بود و باید ۴۸ ساعت قبل از شروع مسابقه انجام می شد، منعقد گردید که ۱۹۵۰۰ دلار مبلغ آن بود. همچنین بر اساس قوانین کشور امارات ۵ درصد مالیات به این ارقام باید اضافه شود که در نهایت هزینه های باشگاه استقلال تقریبا ۲۴۰ هزار دلار شد.
24-news.ir/vdceo78f.jh8o7i9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز