تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
اولین بازی خانگی لیونل مسی برای پاری‌سن‌ژرمن به عنوان بازیکن در ترکیب اصلی در لوشامپیونا نه تنها برای او گلی در بر نداشت بلکه با یک حاشیه بزرگ همراه شد.
مسی در پاریس خوشحال نیست!
به گزارش خبر24، اولین بازی خانگی لیونل مسی برای پاری‌سن‌ژرمن به عنوان بازیکن در ترکیب اصلی در لوشامپیونا نه تنها برای او گلی در بر نداشت بلکه با یک حاشیه بزرگ همراه شد. با وجود آنکه پاری‌سن‌ژرمن در خط حمله خود مثلث نیمار، مسی و امباپه را داشت اما این لیون بود که در دقیقه 54 به گل رسید. نیمار در دقیقه 66 از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند. پوچتینو در دقیقه 75 تصمیم گرفت مسی را تعویض و اشرف حکیمی را به جای او به میدان بفرستد که این تصمیم با ناراحتی و اعتراض مسی همراه شد. پاری‌سن‌ژرمن در دقیقه 90 گل پیروزی را توسط ایکاردی به ثمر رساند تا با نتیجه 2-یک پیروز این بازی حساس شود. پاری‌سن‌ژرمن با 18 امتیاز از 6 بازی در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد.

به گزارش نشریه آاس اسپانیا، مسی که از ابتدا در میدان حضور داشت، هنگام تعویض شدنش با اشرف حکیمی در دقیقه 77 با سرمربی و هموطن خود مائوریسیو پوچتینو مشاجره‌ای داشت و گویا دلیل عصبانیت او از دست سرمربی‌اش هم عدم درک صحیح شرایط بازی و تصمیمش برای تعویض ستاره آرژانتینی بوده است. مسی در حالی تعویض شد که عملکرد بدی نداشت و در واقع فقط گل نزد و به همین دلیل تصمیم پوچتینو برای تعویض او به مذاق این ستاره 34 ساله خوش نیامد و هنگام خروج از زمین بازی وقتی که سرمربی‌اش برای تشکر به سمت او رفت، ستاره سابق بارسا با نارضایتی و بیان جملاتی که حاکی از نارضایتی از تعویض شدن بود از کنار او گذشت.
  
پوچتینو این جنجال را کم اهمیت دانست و معتقد بود که چیز خاصی رخ نداده است. او درباره تصمیمش برای تعویض مسی و واکنش کاپیتان سابق بارسلونا گفت: «تصمیماتی که من در طول بازی می‌گیرم به صلاح تیم و خود بازیکنان است، حالا گاهی اوقات ممکن است آن را دوست داشته باشند و گاهی اوقات از آن خوش‌شان نیاید. واکنش مسی؟ من در انتهای بازی از او پرسیدم آیا از چیزی ناراحت است و او هم گفت نه و همه چیز روبه‌راه است.» پوچتینو درباره پیروزی تیمش هم گفت: «برای ما کسب پیروزی در 6 هفته نخست لوشامپیونا اتفاق مثبتی است. بعد از بازی سختی که برابر بروژ در لیگ قهرمانان داشتیم، خیلی مهم بود که در لیگ پیروز شویم. لیون تیم بزرگی است و فوتبال خوبی را ارائه می‌کند. به همین دلیل ما باید در این بازی باشخصیت ظاهر می‌شدیم. تیم ما هنوز در مقطعی قرار دارد که باید خودش را با برخی چیزها تطبیق دهد. باید در تمرینات بیشتر کار کنیم. این‌که هر 3 روز باید یک بار به میدان برویم، کارمان را سخت‌تر کرده است. به همین دلیل اولویت برای من این است که نگذارم بازیکنانم آسیب ببینند و بتوانند درست تجدید قوا کنند. هیچ بهانه‌ای از ما پذیرفته نیست. باید بهتر از این‌ها بازی کنیم.»
24-news.ir/vdcfmxde.w6d1eagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز