تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰
عروس و داماد و حاضرین در انتظار برگزاری مراسم باشکوه ازدواج بودند که ناگهان مادرشوهر تیزبین متوجه حقیقتی پنهان و مهم در عروسش شد.
راز ازدواج خواهر و برادر در شب ازدواج فاش شد
به گزارش خبر24، تنها در یک صورت، یک زن میتواند در مراسم ازدواج هم مادر زن باشد و هم مادر شوهر و آنهم در شرایطی است که دختر و پسرش با هم ازدواج کنند. با خواندن تیتر متعجب نشوید چرا که این خبر، ماجرایی هیجان انگیز دارد که با شنیدنش تمام معما‌های ذهنتان حل خواهند شد.

ازدواج خواهر و برادر باهم، غیرقانونی است، اما ازدواجی که داستانش را خواهید خواند به شکلی کاملا قانونی و صحیح انجام شد. ماجرا از این قرار بود که یک خانم چینی به طور غیرمنتظره‌ای دقایقی پیش از برگزاری مراسم ازدواج پسرش متوجه شد که عروسش، دختری است که او سال‌ها پیش گم کرده است و حالا قرار است با پسرش ازدواج کند.

علامت روی دست عروس همه چیز را فاش کرد
این زن با دیدن علامت مادرزادی خاصی که روی دست عروس بود ناگهان به این مسئله شک کرده و با پی گیری از والدین فعلی عروس متوجه شد که او هماهن دختری است که او و همسرش ۲۰ سال پیش او را گم کردند.

والدین فعلی عروس گفتند که این دختر را ۲۰ سال پیش کنار جاده‌ای اطراف شهر پیدا کرده و او را به فرزندی قبول کردند. نشانی‌ها همه درست بود و همه چیز روشن شد. ولی مشکل این بود که حالا که عروس دختر این خانواده است ازدواج بهم خواهد خورد، ولی مادر داماد که مادر عروس هم بود گفت هیچ مانعی برای این ازدواج وجود ندارد.

صحبت این زن همه را شوکه کرد و مخالفت‌هایی را به همراه داشت تا اینکه او همه چیز را شفاف توضیح داد. وی گفت ما بعد از گم کردن دخترمان، پسری چند ساله را به فرزندی گرفتیم و حالا این همان پسر است و ارتباط خونی با دخترمان که قرار است عروس مان نیز باشد ندارد برای همین ازدواج آن‌ها کاملا درست است.
24-news.ir/vdcfv0de.w6d10agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز